puszka w przedszkolu 1

Wspieraj WOŚP bezpiecznie, nie wychodząc z domu !!!

W sercu gra Ci WOŚP? Pokaż to, nie wychodząc z domu. Zobacz, w jaki sposób możesz być z nami sercem! Wrzuć pieniądze do eSkarbonki płockiego Sztabu #347:

Możesz przesłać wybraną kwotę i wpisać swoje imię. W tle podświetlają się pomarańczowe serduszka, które zostały już “zajęte” przez wpłacających. Szare serca są wolne, to oznacza, że w którymś z nich pojawi się Twoje imię i wpłacona kwota. Oczywiście, jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz wesprzeć nas anonimowo.

Nasza szkoła/przedszkole wspiera 29. Finał WOŚP, bo nasze serca biją w rytm Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy do wpłat!

Zbieramy dla laryngologii i otolaryngologii !

#GRAMY Z GŁOWĄ!

#SIEMA!

#Dziękujemy!

OGŁOSZENIE REMONT 1

Kochani Rodzice!!!

pobrane

W związku z ogłoszoną kwarantanną narodową i związanymi z nią obostrzeniami Fundacja WOŚP przenosi

29. Finał WOŚP

na 31 stycznia 2021r

W związku z tym zachęcamy Państwa do przynoszenia Fantów do 22.01.2021r

do nauczycielki Pauliny Cholewińskiej(grupa brązowa)

filia MP Nr 34 ul. Pocztowa 13

Licytacja odbędzie się w dniach

25.01.2021r – 29.01.2021r

Odbiór wylicytowanych fantów 1.02. – 2.02.2021

Serdecznie zachęcamy

Siema!!!

Konkurs Kubusia Puchatka

Drodzy Rodzice

Ferie zimowe rozpoczynają się od 04.01.2021 r. do 15.01.2021 r. W czasie ich trwania będzie realizowany program „Zimowiska z Bolkiem i Lolkiem”. Miejsce realizacji ul. Pocztowa 13.

Przedszkole będzie czynne w godz. 06.00-16.30