UWAGA DRODZY RODZICE

W listopadzie spotykamy się z Misiem Uszatkiem. Serdecznie zapraszamy Dzieci i Rodziców do wspólnego stworzenia kącika tematycznego w ramach cyklu spotkań z bohaterami dobranocek. Prosimy o przyniesienie książek, audiobooków, filmów, figurek, maskotek (podpisane z tyłu lub na spodzie) do nauczycieli grup do 28.10.2020r.

Dziękujemy :)

Drodzy Rodzice – 14 każdego miesiąca upływa termin opłat za przedszkole.

W związku ze zbliżającym się terminem opłat za pobyt i żywienie uprzejmie proszę o zalogowanie się na platformie WizjaNet (podgląd obecności dziecka to kwota do zapłaty) przy użyciu otrzymanego pod koniec sierpnia linku na podanego przez Państwa emaila.

W razie pytań prosimy kontaktować się z Panią Martyną Kaczmarczyk 24 364 83 13

Podziękowania dla Rodziców