biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

26 final wosp

7,509,93 zł

Dziękujemy Kochani Rodzice

Znów pobiliśmy rekord,

dzięki waszemu ogromnemu zaangażowaniu!!!

Szczególne podziękowania dla:

Udział w bajce „Zabawa w śpiącą Królewnę” przygotowana przez Rodziców

NARRATOR-ANNA ADAMKOWSKA,

KRÓLOWA-IZABELA ZALAS,

KRÓL –ANNA PIECHNA,

KRÓLEWNA-MAGADLENA JARZYNA,

KRÓLEWICZ –ARKADIUSZ PRÓCHYŃSKI

NIANIA-KAROLINA BIAŁECKA

WRÓŻKI-MAGDALENA KASZTELAN, MAGDALENA PRACZ, DĄBKOWSKA IWONA, KWIECIEŃ BARBARA, NIESIOBĘDZKA JOANNA, MAŁGORZTA KOLCZYŃSKA,

PASTUSZKOWIE –MARCIN DĄDALSKI, JANUSZ KOLCZYŃSKI, ARKADIUSZ RPÓCHYŃSKI,

RYCERZE-ANDRZEJ GRABOWSKI, RAFAŁ JANNIAK, DAWID JAKOWSKI, BARTOSZ BURACZYŃSKI

Kąciki fryzjerski;

Zaangażowana od lat Pani Marta Próchyńska, Andżelika Żórańska,Aldona Jaroszewska,

Rodzicom z grupy ZIELONEJ za zakup artykułów fryzjerskich

Malowanie buzi;

Aneta Kolczyńska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz

Anna Adamkowska zakup farb i kredek do malowania buzi

Natalia Więcek zakup farb i kredek do malowania buzi

Kawiarenka;

Elżbieta Jarzyna, Magdalena Kołodziejska, Magdalena Studzińska, Monika Fabisiak, Paulina Więcek-Dziewulak, Marta Czupryńska, Katarzyna Gnat, Katarzyna Wieszczyńska, Magdalena Dziedzicka, Iwona Brudzyńska, Monika Więcek, Barbara Sporczyk, Magdalena Strusińska, Katarzyna Jakowska,

Aneta Kolczyńska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz, Katarzyna Banaś, Monika Sapińska, Barbara Kwiecień, Ada Śliwkowska, Anna Gmurczyk, Anna Kulińska, Katarzyna Weręgowska, Agata Krusińska, Paulina Buraczyńska, Patrycja Piusik,Justyna Posiadeł, Luiza Ciesielska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz, Elżbieta Główka, Monika Jankowska, Magdalena Kasztelan, Katarzyna Cholewińska-Ławczyńska, Agnieszka Żaglewska,Małgorzata Wysocka, Dorota i Mariusz Sałacińscy

WIELKA LICYTACJA;

Tomasz Marciniak, Paweł Sokolnicki, Bogumiła Paradowska,Anna Gmurczyk, Andrzej Grabowski, Państwo Stafirscy, Państwo Strzemieczni, Paulina Więcek-Dziewulak, Agata Krusińska, Bartosz Buraczyński, Tomasz Pietrzak,Anna Jankowska, Janusz Kruk, Tomasz i Dominika Nowaccy, Anna Wiktorzak, Arkadiusz Zieliński, Adrian Mordziński, Marcin Dądalski, Małgorzata Wolińska

ŚWIATEŁKO DO NIEBA;

Elżbieta i Paweł Jarzyna, Magdalena i Piotr Jarzyna, Marcin Wierzchowski, Aleksandra Dolman-Machowska,, Wioletta Gierzyńska, Przemysław i Joanna Janiszewscy, Kolczyński Michał, Wiśniewski Tomasz, Rodzice grupy Niebieskiej, Joanna Niesiobędzka, Katarzyna Gnat, Stanisław śliwiński, Małgorzata Konopska, Anna Gmurczyk,

WSZYSTKIM PRACOWNIKOM NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!!

SIE MA!

Do zobaczenia za rok

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl