biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

    Początek września dla wielu dzieci jest przełomowy w ich życiu a to dlatego, że stają się one przedszkolakami. Aby zminimalizować stres dzieci i obawy rodziców w Miejskim Przedszkolu nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku odbyły się 28, 29 i 30 sierpnia DNI ADAPTACYJNE. W tych dniach dzieci miały możliwość poznać bliżej nie tylko budynek przedszkolny, salę ale też swoje Panie, kolegów i koleżanki z grupy. Pierwszego dnia bawiły się w kącikach tematycznych. Drugiego dnia uczestniczyły w zabawach muzyczno- ruchowych z wykorzystaniem rekwizytów – chusty animacyjnej, szyfonowych chust, piłek, balonów, gumy animacyjnej. Zapoznały się z placem zabaw i przedszkolnym boiskiem. Natomiast trzeciego, ostatniego dnia wybrały się na wycieczkę po przedszkolu, zapoznały się  z salami dydaktycznymi, terapeutycznymi, biblioteczką małego przedszkolaka, sekretariatem, szatnią i  salą gimnastyczną. Tego dnia dzieci odwiedził również Kubuś Puchatek, który częstował ich pyszną watą cukrową i popcornem.          Mamy nadzieję, że dzięki tej adaptacji pomogliśmy dzieciom i ich rodzicom przygotować się do 2 września.      

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl