biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

  18 września 2019r. Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku zorganizowało już X Jubileuszowy Bieg Przedszkolaka pod hasłem: „Pamiętajmy o polskich bohaterach”. Bieg odbył się w leśnej części ogrodu przedszkolnego w filii przedszkola na ul. Pocztowej 13.   Na uroczystości pojawili się zaproszeni goście, min.: Pani Katarzyna Majewska-starszy wizytator Kuratorium Oświaty, Pan Henryk Gonta – przedstawiciel Rady Osiedla, Pani Mariola Kozyra- dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 6 w Płocku. Bieg międzyprzedszkolny odbywał się w 5 kategoriach: dziewczynki 5 – letnie, chłopcy 5 – letni, dziewczynki 6 – letnie, chłopcy 6 – letni oraz specjalna kategoria – nauczyciele. Imprezie towarzyszyła wspaniała pogoda, a uczestnikom pozytywne emocje rywalizacji. Przedszkolaki  i nauczycielki pokazały prawdziwą moc! Być może wśród nich rośnie płocki sportowiec. W tym biegu  nie istotne było miejsce, każde bowiem dziecko było zwycięscą. W związku z tym kzdy otrzymał pamiątkowy medal. Zarówno uczesnicy jak i goście zostali nagrodzeni również pysznym okolicznośicowym tortem- ufundowanym przez nauczyciela. DZIEKUJEMY WSZYSTKIM SPONSOROM ZAANGAŻOWANYM W IMPREZĘ.       

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl