biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Miejskie Przedszkole nr 34 już po raz drugi świętowało Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku impreza odbyła się w środę 25 września. Tego dnia pogoda pozwoliła dzieciom, nauczycielkom i pracownikom przedszkola bawić się na boisku przedszkolnym. Po oficjalnym przywitaniu przedszkolaków przez Panią Dyrektor, najmłodsi złożyli przysięgę przedszkolaka i przyrzekli co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą. Następnie dzieci z nauczycielkami odśpiewały hymn przedszkolny – Kubuś Puchatek. Niespodzianką dla dzieci był pokaz zumby kids, którą przygotowały nauczycielki przedszkola. Przedszkolaki chętnie włączyły się do tańca. Atrakcją były również kolorowe - zgodnie z kolorami grup, balony z życzeniami dzieci, które powędrowały wysoko w górę. Kiedy przyszedł czas na fanfary, Pani Dyrektor zaskoczyła wszystkich pyszną, słodką niespodzianką – tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Radości i ogromnym brawom nie było końca.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl