biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

1 września 2020 z radością czekamy na Państwa pociechy. Dyrekcja przedszkola, nauczyciele jak i pracownicy administracji obsługi zrobili wszystko, aby Państwa dzieci mogły bezpiecznie rozpocząć naukę i zabawę w naszym przedszkolu. Prosimy wszystkich Rodziców, aby wsparli nas w zapewnieniu standardów bezpieczeństwa związanych z SARS-CoV-2 przestrzegając poniższych reguł. Są to propozycje logistycznych i praktycznych rozwiązań: 1) Przyprowadzanie w godzinach 7.45-8.15 i odbieranie "nowych" dzieci- przy wejściu B (wejście od strony placu zabaw) 2)  Przyprowadzanie w godzinach 6.00-7.45 i odbieranie "już chodzących" dzieci- przy wejściu A (wejście główne do przedszkola) 3) Wejście dwóch Rodziców z dzieckiem do części wspólnej, czyli korytarza w celu odbicia karty. 4) Nie przynoszenie i nie wynoszenie z placówki  żadnych przedmiotów(w tym zabawek, jedzenia) 5) Kontakt Rodzica (opiekuna prawnego) z nauczycielem za pośrednictwem telefonu: (24) 364-83-13, 783-941-300 oraz maila służbowego nauczyciela 6) Bezwzględne nie przyprowadzanie dzieci z objawami choroby. 7) Wypełnienie i podpisanie przez Rodziców (opiekunów prawnych)  dokumentów pierwszego dnia przyprowadzenia dziecka do przedszkola. 8) Stosowanie wewnętrznych procedur bezpieczeństwa -załącznik PDF

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl