biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

           UWAGA!!! KONKURS DLA RODZICÓW I DZIECI 27 października (wtorek) o godz. 9.15 na terenie Miejskiego Przedszkola Nr 34 odbędzie się spotkanie dzieci z grup najstarszych – 5/6 latki z Przemysławem Wechterowiczem - autorem książek dla dzieci, sztuk teatralnych i wierszy, zdobywcą wielu prestiżowych nagród w Polsce i za granicą tj.: wyróżnienie Polskiej Sekcji IBBY w Konkursie Książka Roku, wyróżnienie PTWK, nagroda Białego Kruka, wyróżnienie na Międzynarodowych Targach Książki w Seulu.   W związku z powyższym ogłaszamy konkurs plastyczny skierowany do  naszej społeczności przedszkolnej; Rodziców i Dzieci. Celem konkursu jest promowanie czytelnictwa wśród najmłodszych.  Aby wziąć udział w konkursie należy narysować ilustracje do wybranego utworu literackiego, którego autorem jest Przemysław Wechterowicz i przekazać pracę plastyczną do nauczycieli poszczególnych grup. REALIZACJA: - wykonanie pracy za pomocą dowolnej techniki plastycznej np.: wydzieranka, wycinanka, frottage, collage, malowanie farbami, rysowanie różnego rodzaju kredkami, mazakami       - na  kartce A3 bloku technicznego (układ strony – orientacja  pozioma)     - na odwrocie należy zamieścić : tytuł  bajki, imię i nazwisko autora pracy, wiek, nazwę grupy   Czas trwania konkursu: 30.09.20 – 23.10.20 Wszystkie prace zostaną zaprezentowane na wystawie pokonkursowej - podczas spotkania, spośród prac autor wyłoni 3 zwycięzców, którzy zostaną nagrodzeni książką.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl