autyzm

ZAPROSZENIE

Szanowni Państwo, na prośbę Rzecznika Osób Niepełnosprawnych informuję, że w ramach obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w dniu 2 grudnia 2017 roku od godziny 13.00, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem "Odzyskać Więzi" zaprasza rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem lub podejrzeniem autyzmu na dzień otwarty.
      Spotkanie odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia przy ul. 3 maja 18, lok. 204. Na rodziców czekać będą terapeuci osób z autyzmem, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania, np "czy moje dziecko ma autyzm?" oraz wiele innych. Organizatorzy proszą o telefoniczne zgłoszenia na nr tel: 24 231 38 50.

Kierownik Oddziału Edukacji

Aleksandra Jadczak