Znak

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Miejskie Przedszkole nr 34 już po raz drugi świętowało Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. W tym roku impreza odbyła się w środę 25 września. Tego dnia pogoda pozwoliła dzieciom, nauczycielkom i pracownikom przedszkola bawić się na boisku przedszkolnym. Po oficjalnym przywitaniu przedszkolaków przez Panią Dyrektor, najmłodsi złożyli przysięgę przedszkolaka i przyrzekli co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą. Następnie dzieci z nauczycielkami odśpiewały hymn przedszkolny – Kubuś Puchatek. Niespodzianką dla dzieci był pokaz zumby kids, którą przygotowały nauczycielki przedszkola. Przedszkolaki chętnie włączyły się do tańca. Atrakcją były również kolorowe - zgodnie z kolorami grup, balony z życzeniami dzieci, które powędrowały wysoko w górę. Kiedy przyszedł czas na fanfary, Pani Dyrektor zaskoczyła wszystkich pyszną, słodką niespodzianką – tortem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Radości i ogromnym brawom nie było końca.

• MUZEUM MAZOWIECKIE_3
  • SPRZĄTANIE_1

gg2017 baner strona www

Akcja Góra Grosza organizowana jest w dniach

od 27.11.2017 do 2.01.2018 r.

Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna "Góra Grosza", może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych.

Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w zbiórce monet.

Gorąco zapraszamy do włączenia się w zbiórkę i w tym roku.