Biało-czerwone obchody „Dnia Przedszkolaka” w Miejskim Przedszkolu nr 34 im.
Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół w Płocku.

Kalendarz jest pełen ważnych dat: 30 września obchodzimy „Dzień chłopaka”, 8 marca świętują wszystkie panie, jednak najważniejszą datą w przedszkolu jest 20 września – wtedy obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Właśnie to ostatnie wydarzenie przyczyniło się do hucznego świętowania w Miejskim Przedszkolu nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół w Płocku. W tegorocznych obchodach wzięło udział 250 dzieci, które wspólnie uczestniczyły w przygotowanym przez nauczycieli festynie. Uroczystość zorganizowana na cześć najmłodszych kolorystyką nawiązywała do barw narodowych. Nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców, a słodki tort wywołał uśmiech na twarzach wszystkich gości. Zwieńczenie imprezy stanowiło wypuszczenie w niebo balonów z marzeniami najmłodszych. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest od 13 września 2013 roku. Wtedy to sejm ustanowił powyższe święto dla podkreślenia wysokiej rangi edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka.

Znalezione obrazy dla zapytania Dzień przedszkolaka