biuletyn

godlo

Znak

 

 

 

Kubuś Puchatek

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Aktualności

  • 1
  • 2
  • 3
Poprzedni Następny

Spotkanie dotyczące Rajdu Rowerowego

SPOTKANIE ORGANIZATORÓW RAJDU ROWEROWEGO!!!! Rodziców, którzy zgłosili się do współorganizowanai Rajdu Rowerowego, zapraszamy na spotkanie 22 maja (środa) godz. 16.00 w sali grupy żółtej Martyna Solak Agata Wojciechowska  

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny

  Zapraszamy na Piknik Rodzinny do Stumilowego Lasu 30 maja 2019 r. (czwartek) godz. 15.00-17.00 Filia Miejskiego Przedszkola nr 34 ul. Pocztowa 13  Pośród pięknych, sosnowych drzew czekać będą liczne atrakcje.     

I Rodzinny Rajd Rowerowy

I Rodzinny Rajd Rowerowy

Uwaga! Zmiana trasy I Rodzinnego Rajdu Rowerowego. Na chętnych czekamy do 17.05.2019r.  

Galeria zdjęć

  • Sale
  • Budynek

Znalezione obrazy dla zapytania bieg przedszkolaka

 

 

Dnia 27 września 2018 roku odbył się „IX Bieg Przedszkolaka”. Organizatorem corocznego przedsięwzięcia sportowego jest Miejskie Przedszkole nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku. Tegoroczne zawody sportowe odbyły się pod hasłem „Bieg ku Niepodległej”. Młodym zawodnikom towarzyszyła biało-czerwona oprawa uroczystości oraz podniosła atmosfera.

W tytułowym biegu wzięło udział 60 przedstawicieli 15 płockich przedszkoli. Do filii Miejskie Przedszkola nr 34 przybyli zawodnicy z następujących Miejskich Przedszkoli nr: 1, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 21, 29, 31, 33 oraz 34. Zawody rozegrane zostały w 4 kategoriach, każda placówka mogła zgłosić po jednym przedstawicielu z każdej kategorii. Wszyscy sportowcy pokonali niełatwą leśną trasę i dobiegli do mety. W tegorocznych zawodach zwyciężyły, zarówno w kategorii 5-letnich i 6-letnich dziewcząt, przedstawicielki przedszkola organizatorów – MP 34, w kategorii 5-letnich chłopców na podium znalazł się reprezentant Miejskiego Przedszkola nr 33, natomiast wśród 6-letnich chłopców złoty medal otrzymał przedstawiciel Miejskiego Przedszkola nr 8. W dodatkowej kategorii swoich sił mogli spróbować nauczyciele oraz rodzice. W tych zmaganiach, zwyciężyła reprezentantka Miejskiego Przedszkola nr 4, II miejsce zajęło Przedszkole nr 8, jako trzeci do mety dobiegł rodzic z MP nr 6. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz niespodzianki ufundowane przez Radę Osiedla Borowiczki. Zebrani goście mogli spróbować okazjonalnego biało-czerwonego tortu zasponsorowanego przez Rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 34. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów sportowych czuwał Sędzia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, posiadacz licencji sędziego startera I klasy, członek zarządu Centralnego Kolegium Sędziów PZLA - Wojciech Krokoszyński. W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, bo już 10 edycja Biegu Przedszkolaka, już nie możemy się doczekać.

 Znalezione obrazy dla zapytania ku niepodłegłej

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl