Znak

"Piękna Nasza Polska Cała"

Nasze Przedszkole otrzymało certyfikat za aktywny i twórczy udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym „Piękna Nasza Polska Cała”, którego celem jest kształtowanie postaw patriotycznych u dzieci, uwrażliwianie ich na piękno i tradycje Polski, a także budzenie poczucia tożsamości narodowej i dumy z bycia Polakiem.

• jas_1
  • Sale

Znalezione obrazy dla zapytania bieg przedszkolaka

Dnia 27 września 2018 roku odbył się „IX Bieg Przedszkolaka”. Organizatorem corocznego przedsięwzięcia sportowego jest Miejskie Przedszkole nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku. Tegoroczne zawody sportowe odbyły się pod hasłem „Bieg ku Niepodległej”. Młodym zawodnikom towarzyszyła biało-czerwona oprawa uroczystości oraz podniosła atmosfera.

W tytułowym biegu wzięło udział 60 przedstawicieli 15 płockich przedszkoli. Do filii Miejskie Przedszkola nr 34 przybyli zawodnicy z następujących Miejskich Przedszkoli nr: 1, 4, 6, 8, 10, 13, 14, 15, 16, 21, 29, 31, 33 oraz 34. Zawody rozegrane zostały w 4 kategoriach, każda placówka mogła zgłosić po jednym przedstawicielu z każdej kategorii. Wszyscy sportowcy pokonali niełatwą leśną trasę i dobiegli do mety. W tegorocznych zawodach zwyciężyły, zarówno w kategorii 5-letnich i 6-letnich dziewcząt, przedstawicielki przedszkola organizatorów – MP 34, w kategorii 5-letnich chłopców na podium znalazł się reprezentant Miejskiego Przedszkola nr 33, natomiast wśród 6-letnich chłopców złoty medal otrzymał przedstawiciel Miejskiego Przedszkola nr 8. W dodatkowej kategorii swoich sił mogli spróbować nauczyciele oraz rodzice. W tych zmaganiach, zwyciężyła reprezentantka Miejskiego Przedszkola nr 4, II miejsce zajęło Przedszkole nr 8, jako trzeci do mety dobiegł rodzic z MP nr 6. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz niespodzianki ufundowane przez Radę Osiedla Borowiczki. Zebrani goście mogli spróbować okazjonalnego biało-czerwonego tortu zasponsorowanego przez Rodziców dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 34. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów sportowych czuwał Sędzia Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, posiadacz licencji sędziego startera I klasy, członek zarządu Centralnego Kolegium Sędziów PZLA - Wojciech Krokoszyński. W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, bo już 10 edycja Biegu Przedszkolaka, już nie możemy się doczekać.

Znalezione obrazy dla zapytania ku niepodłegłej