Znak

PIKNIK RODZINNY ZMIANA MIEJSCA

W związku z ostrzeżeniami o fali wezbraniowej na Wiśle i zagrożeniu powodziowym oraz niepewną sytuacją pogodową zmieniamy miejsce Pikniku Rodzinnego na ul. Harcerską 2. Termin i godzina bez zmian 30 maja 15.00-17.00

Rajd rowerowy 8.06.2019

Rajd rowerowy 8.06.2019 Szanowni Rodzice, jeszcze do 29.05.2019 (środa) wychowawcy grup, przyjmują zapisy chętnych rodzin na rajd. Zgłaszająca się rodzina podaje liczbę osób dorosłych oraz dzieci. Na spotkaniu organizatorów, ustalono składkę w wysokości 20 zł od dziecka. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest dokonanie płatności, wyżej wymienionej sumy, u wychowawcy do środy 29.05.2019.   Wszystkich rodziców, którzy zgłosili się do Organizowania Rajdu, zapraszamy na drugie spotkanie 31.05.2019 na godz. 16.00 (sala grupy żółtej, ul Harcerska) Martyna Solak Agata Wojciechowska

• poczt el_3
  • 100 LAT_4

„Piękna nasza Polska cała” jest międzynarodowym projektem edukacyjnym, w który z zaangażowaniem uczestniczy Miejskie Przedszkole nr 34. Powyższy projekt związany jest z wyjątkowym jubileuszem obchodzonym w naszym kraju - 100 rocznicą odzyskania niepodległości. Uczestnictwo w tym wydarzeniu zakłada realizację kilkunastu zadań, a jednym z nich było zasadzenia „Drzewa Pamięci”. W tym celu dzieci udały się do ogrodu przedszkolnego należącego do Filii MP 34. W leśnej scenerii dzieci wykonały szereg zadań ekologicznych i tropiących przygotowanych przez Skrzaty. Na najmłodszych czekała jeszcze jedna niespodzianka – spotkanie z podleśniczym z Nadleśnictwa Płock, który przybliżył dzieciom tajniki swojej pracy i zasady dbania o rośliny i zwierzęta. Spotkanie to było świetną okazją do obejrzenia eksponatów i okazów naturalnych oraz do zadawania pytań i pogłębienia swojej wiedzy przez przedszkolaki. Zwieńczenie spotkania stanowiło wspólne zasadzenie dębu - symbolicznego „Drzewa Pamięci”. W ramach akcji „Piękna nasza Polska cała” Miejskie Przedszkole zorganizowało już „ IX Bieg Przedszkolaka pod hasłem – Bieg ku Niepodległej” oraz „Biało-czerwone obchodny Dnia Przedszkolaka”.

img-5425.jpg

img-5428_4.jpg