Znak

PIKNIK RODZINNY ZMIANA MIEJSCA

W związku z ostrzeżeniami o fali wezbraniowej na Wiśle i zagrożeniu powodziowym oraz niepewną sytuacją pogodową zmieniamy miejsce Pikniku Rodzinnego na ul. Harcerską 2. Termin i godzina bez zmian 30 maja 15.00-17.00

Rajd rowerowy 8.06.2019

Rajd rowerowy 8.06.2019 Szanowni Rodzice, jeszcze do 29.05.2019 (środa) wychowawcy grup, przyjmują zapisy chętnych rodzin na rajd. Zgłaszająca się rodzina podaje liczbę osób dorosłych oraz dzieci. Na spotkaniu organizatorów, ustalono składkę w wysokości 20 zł od dziecka. Warunkiem uczestnictwa w rajdzie jest dokonanie płatności, wyżej wymienionej sumy, u wychowawcy do środy 29.05.2019.   Wszystkich rodziców, którzy zgłosili się do Organizowania Rajdu, zapraszamy na drugie spotkanie 31.05.2019 na godz. 16.00 (sala grupy żółtej, ul Harcerska) Martyna Solak Agata Wojciechowska

• 100 LAT_4
  • 100 LAT_3

Dnia 11 listopada 2018 r. miała miejsce 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W związku z tym doniosłym wydarzeniem w Miejskim Przedszkolu nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami integracyjnymi w Płocku zorganizowano uroczyste obchody. Dnia 8 listopada przedszkole odwiedził Prezydent Miasta Płocka, który przybliżył dzieciom znaczenia słowa patriotyzm oraz przeczytał legendę o powstaniu naszego miasta. Dzień później odbył się uroczysty apel, w którym wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Odświętne stroje dzieci, flagi, kotyliony oraz biało-czerwona oprawa uroczystości podkreślały podniosły charakter wydarzenia. O godzinie 11:11, 270 dzieci oraz wszyscy pracownicy przedszkola wspólnie zaśpiewali hymn Polski. W uhonorowanie tego wydarzenia zaangażowały się grupy działające na terenie przedszkola. Gromada zuchowa recytowała wiersze patriotyczne, przedszkolny zespół taneczny wraz z Panią Dyrektor zatańczył taniec narodowy – polonez natomiast chór pn. „Puchatkowe głosy” zadbał o oprawę muzyczną. W związku z obchodami odzyskania niepodległości rozstrzygnięto trzy wewnątrzprzedszkolne konkursy: „Stroje ludowe”; „Kto Ty jesteś Polak Mały” oraz „To wszystko Polska”. Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu "Patriotyczne origami - Herby Polskie", który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta. W ramach tego wydarzenia przyznano 3 pierwsze nagrody, 1 nagrodę za zajęcie drugiego miejsca oraz 2 za zajęcia trzeciego miejsca. Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji oraz Radę Osiedla Borowiczki.

11-11-25.jpg11-11-26.jpg11-11-23.jpg11-11-24.jpg11-11-47.jpg11-11-79.jpg11-11-78.jpg11-11-77.jpg11-11-70.jpg11-11-80.jpg