biuletyn

godlo

Znak

 

 

 

Kubuś Puchatek

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Aktualności

  • 1
  • 2
Poprzedni Następny
X Jubileuszowy Bieg Przedszkolaka

X Jubileuszowy Bieg Przedszkolaka

  Zapraszamy na X Jubileuszowy Bieg Przedszkolaka w MP34 w Płocku  

9 WRZEŚNIA ŚWIATOWY DZIEŃ FAS

9 września (poniedziałek) w naszym przedszkolu obchodzony jest Światowy Dzień FAS ( mający na celu uświadomienie społeczeństwu skutków spożywania alkoholu wpływających na rozwój dziecka). Tego dnia prosimy, aby w ubiorze dzieci pojawiły się czerwone elementy! Dziękujemy 

Galeria zdjęć

  • Budynek
  • Sale

 

W zakładce Nasze przedszkole – Zamówienia publiczne pojawiły się zaproszenia i zapytania dot. dostaw artykułów żywieniowych i środków czystości na rok 2019. Chętnych kontrahentów zapraszamy do składania ofert w terminie do 14.12.2018r. Szczegółowe informacje znajdują się w odpowiednich plikach.

 

713668901_1_644x461_zamowienia-publiczne-przetargi-zapytania-ofertowe-belchatow.jpg

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl