biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Aktualności

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Poprzedni Następny
Zabawy na śniegu :-)

Zabawy na śniegu :-)

                 

Ferie z badmintonem

Ferie z badmintonem

Ferie z badmintonem Dzieci z naszego przedszkola (4,5 i 6-latki) podczas ferii zimowych uczęszczały na zajęcia sportowe z elementami badmintona. Zabawy sportowe były prowadzone w małych (pięcioosobowych) grupkach. Dzieci mogły zapoznać się z nową dyscypliną sportu i jej zasadami. Dzięki zabawom z lotkami, balonikami i rakietami świetnie się bawiły rozwijając przy tym swoją sprawność fizyczną.           

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

OGŁOSZENIE!!! Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych rodziców do udziału w Musicalu Rodzice- Dzieciom, który odbędzie się w naszym przedszkolu w styczniu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!! Wszystkich zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do dnia 30.11.2018 do nauczycielek: Pauliny Cholewińskiej (grupa żółta) Sylwii Pekról (grupa fioletowa). Zapraszamy !!! LICZYMY NA PAŃSTWA;)            

WYNIKI KONKURSU "PATRIOTYCZNE ORIGAMI - HERBY POLSKIE"

WYNIKI KONKURSU "PATRIOTYCZNE ORIGA…

                Natalia Laga 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Jasia i Małgosi  w Katowicach - I miejsce Gabriela Chylińska 6 lat         Miejskie Przedszkole Nr 5 w Płocku –I miejsce Ada Cwojdzińska 5 lat Przedszkole Nr 174 "Królewna Śnieżka" w Poznaniu  - I miejsce I Gabriel Opoka 4 lata Przedszkole Nr 84 w Lublinie - II miejsce II Natalia Piotrowska 5 lat Miejskie Przedszkole Nr 29 w Płocku- III miejsce Michał Dąbrowski 6 lat Miejskie Przedszkole Nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół  z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku - III miejsce III

OBCHODY 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

OBCHODY 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLE…

Dnia 11 listopada 2018 r. miała miejsce 100 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. W związku z tym doniosłym wydarzeniem w Miejskim Przedszkolu nr 34 im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół z Oddziałami integracyjnymi w Płocku zorganizowano uroczyste obchody. Dnia 8 listopada przedszkole odwiedził Prezydent Miasta Płocka, który przybliżył dzieciom znaczenia słowa patriotyzm oraz przeczytał legendę o powstaniu naszego miasta. Dzień później odbył się uroczysty apel, w którym wzięły udział wszystkie grupy wiekowe. Odświętne stroje dzieci, flagi, kotyliony oraz biało-czerwona oprawa uroczystości podkreślały podniosły charakter wydarzenia. O godzinie 11:11, 270 dzieci oraz wszyscy pracownicy przedszkola wspólnie zaśpiewali hymn Polski. W uhonorowanie tego wydarzenia zaangażowały się grupy działające na terenie przedszkola. Gromada zuchowa recytowała wiersze patriotyczne, przedszkolny zespół taneczny wraz z Panią Dyrektor zatańczył taniec narodowy – polonez natomiast chór pn. „Puchatkowe głosy” zadbał o oprawę muzyczną. W związku z obchodami odzyskania niepodległości rozstrzygnięto trzy wewnątrzprzedszkolne konkursy: „Stroje ludowe”; „Kto Ty jesteś Polak Mały” oraz „To wszystko Polska”. Tego dnia nastąpiło również rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu "Patriotyczne origami - Herby Polskie", który został objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta. W ramach tego wydarzenia przyznano 3 pierwsze nagrody, 1 nagrodę za zajęcie drugiego miejsca oraz 2 za zajęcia trzeciego miejsca. Nagrody ufundowane zostały przez Urząd Miasta Płocka Wydział Edukacji oraz Radę Osiedla Borowiczki.  

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI

  GRUPA BŁĘKITNA 16.11.2018 G.15.30 GRUPA ŻÓŁTA 19.11.2018 G. 16.00 GRUPA POMARAŃCZOWA 19.11.2018 G. 16.00 GRUPA ZIELONA 20.11.2018 G.15.30 GRUPA BIAŁA 20.11.2018 G. 16.00 GRUPA RÓŻOWA 20.11.2018 G. 16.00 GRUPA FIOLETOWA 20.11.2018 G. 16.00 GRUPA CZERWONA 21.11.2018 G. 15.30 GRUPA NIEBIESKA 21.11.2018 G. 16.00   SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DRZEWO PAMIĘCI

DRZEWO PAMIĘCI

„Piękna nasza Polska cała” jest międzynarodowym projektem edukacyjnym, w który z zaangażowaniem uczestniczy Miejskie Przedszkole nr 34. Powyższy projekt związany jest z wyjątkowym jubileuszem obchodzonym w naszym kraju - 100 rocznicą odzyskania niepodległości. Uczestnictwo w tym wydarzeniu zakłada realizację kilkunastu zadań, a jednym z nich było zasadzenia „Drzewa Pamięci”. W tym celu dzieci udały się do ogrodu przedszkolnego należącego do Filii MP 34. W leśnej scenerii dzieci wykonały szereg zadań ekologicznych i tropiących przygotowanych przez Skrzaty. Na najmłodszych czekała jeszcze jedna niespodzianka – spotkanie z podleśniczym z Nadleśnictwa Płock, który przybliżył dzieciom tajniki swojej pracy i zasady dbania o rośliny i zwierzęta. Spotkanie to było świetną okazją do obejrzenia eksponatów i okazów naturalnych oraz do zadawania pytań i pogłębienia swojej wiedzy przez przedszkolaki. Zwieńczenie spotkania stanowiło wspólne zasadzenie dębu - symbolicznego „Drzewa Pamięci”. W ramach akcji „Piękna nasza Polska cała” Miejskie Przedszkole zorganizowało już „ IX Bieg Przedszkolaka pod hasłem – Bieg ku Niepodległej” oraz „Biało-czerwone obchodny Dnia Przedszkolaka”.      

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ ŻYCZYMY WSZYSTKIM PRACOWNIKOM MIEJSKIE PRZEDSZKOLA NR 34  DUŻO ZDROWIA, ENERGII I WYTRWAŁOŚCI BYŚCIE MOGLI W PEŁNI REALIZOWAĆ SWOJE PLANY ŻYCIOWE I ZAWODOWE. RADA RODZICÓW WRAZ Z DZIEĆMI

Najnowsze zdjęcia

 • Sale
 • KONKURS_2

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl