Fragment z opracowanych przez

Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku

PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” –

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.

I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

Znalezione obrazy dla zapytania MIKOŁAJ GIF

W DNIACH 6.11-30.11.2018 r. ORGANIUJEMY ZBIÓRKĘ ZABAWEK, KSIĄZEK, GIER PLANSZOWYCH,

PAŃSTWA DARY, PRZEKAZANE Z DOBREGO SERCA, TRAFIĄ NA MIKOŁAJKI DO DZIECI Z PŁOCKICH SZPITALI ORAZ OŚRODKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEGO NR 1 W PŁOCKU.

DZIĘKUJEMY!!

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie z rodzicami gif

Drodzy rodzice,

dnia 13.11.2018 r. (wtorek)

o godz. 15:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Ogłoszenie

Znalezione obrazy dla zapytania barwy narodowe polski gif

Z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości prosimy o ubranie dzieci dnia 09.11.18 r. (piątek)

w kolory biało-czerwone.

DRODZY RODZICE !

Informujemy, że w dniu

2 listopada 2018 r. (piątek)

Przedszkole nr 34 na

ul. Pocztowej będzie nieczynne

dyżur

w tym dniu odbywać się będzie

w Przedszkolu nr 34 na

ul. Harcerskiej.

Kalendarze

Znalezione obrazy dla zapytania kalendarze z dziecmi

Drodzy rodzice, dnia 7.11.2018 r. (środa) będą wykonywane zdjęcia do kalendarzy przez firmę FOTOJAKOWSCY.

Prosimy o zapisywanie dzieci do wychowawców grupy.

W przypadku zmiany terminu rodzice zostaną powiadomieni osobiście.

Zajęcia otwarte

Podobny obraz

Drodzy rodzice dnia 26 października (piątek) o godzinie 9:15 zapraszamy chętnych rodziców do udziału w zajęciach otwartych

pt.: „Bukiet pani jesień”– układanie kompozycji z liści .

podkreslenie

„Dzień dyni w przedszkolu”

Znalezione obrazy dla zapytania dynia gif

Drodzy rodzice, dnia 31 października (środa) po zajęciach dydaktycznych organizujemy w przedszkolu Bal Dyni. Dzieci mogą być przebrane w stroje na Hallowen bądź miały na sobie pomarańczowy akcent.

„Kącik Tematyczny”

Znalezione obrazy dla zapytania jesień gif

Drodzy rodzice zachęcamy do wzięcia udziału w dekorowaniu (naszej sali) kącika tematycznego

pt.: „Nasza cudowna jesień” – rzeczy związane z tematyką, która rozpocznie się od 15 października

prosimy przynosić do dnia 17 października 2018 r.

rodzice0005

Konkurs Plastyczny

Drodzy rodzice,

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym:

„To wszystko polska”.

Organizatorem konkursu jest MP 34 w Płocku. Konkurs ma na celu ;

• Ukazanie wyjątkowości regionów z naszego kraju
  • Uwrażliwienie na piękno otaczającego świata
  • Rozwijanie zainteresowań fotografią

Konkurs trwa do : 5 października 2018 r.

Przedmiotem konkursu są zdjęcia, których tematyka wiąże się z podanym tematem i celami.

• Zdjęcia muszą być przekazane w formacie 15*21
  • Jeden uczestnik może zgłosić max. 3 zdjęcia
  • Do konkursu mogę być zgłoszone prace, które nie zostały wcześniej nagrodzone
  • Tematyka zdjęć : dowolne miejsca widokowe, przyrodnicze Polski o różnych porach roku, jak również dopuszcza się zdjęcia dzieci z panoramą danego miejsca.
  • Każde zdjęcie musi być podpisane.
  • Wszyscy chętni ( w przypadku dzieci-rodzic) wypełniają oświadczenie, które dostarczają ze zgłoszonymi zdjęciami.

Wycieczka

Drodzy rodzice, dnia 1 października 2018 r. (poniedziałek) dzieci z naszego przedszkola będą uczestniczyć w wycieczce do sali zabaw „Fikołek” w galerii Mazovia.

Koszt wycieczki to 10 z ł (przejazd autokarem) bilet wstępu jest bezpłatny.

Wpłatę należy dokonywać u nauczycielek grupy.

Wyjazd przewidywany jest na godzinę 9:00 - powrót w porze obiadowej.

Znalezione obrazy dla zapytania zabawy dla dzieci nasali

Ogłoszenie

Drodzy rodzice, dnia 20 września (czwartek) ok. godz. 9:00 wybieramy się do naszej głównej siedziby przedszkola na ul. Harcerską 2, dzieci będą uczestniczyć w grach i zabawach z okazji Dnia Przedszkolaka.

Korzystać będziemy z komunikacji miejskiej (dzieci mają przejazd bezpłatny), powrót do przedszkola przewidywany jest w porze obiadowej.

Znalezione obrazy dla zapytania dzień przedszkolaka gify

Drodzy rodzice,

Dnia 26 września (środa) o godz. 15: 30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie z rodzicami gif