Ogłoszenie.

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci z grupy Brązowej, na zajęcia otwarte dla rodziców, które odbędą się 25.01.2019 r. (tj. piątek) o godz. 9.15. Tematem zajęć są zabawy matematyczne „U babci w torebce”.

Serdecznie zapraszamy!

Ogłoszenie

Bardzo proszę aby na poniedziałek 14.01.2019 r. wszystkie dzieci z grupy Brązowej przyniosły na zajęcia zdjęcie, na którym są razem z babcią, z dziadkiem lub razem z dziadkami.

Dziękuję.

Zaproszenie

Jednocześnie zapraszamy chętne Babcie i chętnych Dziadków do przygotowania dla dzieci i siebie słodkiego poczęstunku. Lista do zapisów znajduje się u nauczycielek grupy.

Dziękujemy.

zd. zimy

W związku z realizowaną tematyką styczniową: „Dbajmy o zwierzęta zimą”, zachęcamy rodziców i dzieci z grupy brązowej do przynoszenia przedmiotów do wspólnego kącika tematycznego (ziarno, karmik, książeczki, zwierzątka zabawki, itp.).

Dziękujemy.

Ogłoszenie

Bardzo prosimy, aby dzieci grupy brązowej, na swojej uroczystości Wigilijnej miały obowiązkowo czerwoną czapkę Mikołaja i w miarę możliwości: strój mikołajkowy lub czerwone ubranie.

Ogłoszenie

W grudniu w naszym przedszkolu został zawieszony Kalendarz Adwentowy, co prawda nie ze słodyczami ale myślę, że też się Wam spodoba.

Zadaniem tegoż kalendarza jest zachęcenie Państwa i Waszych dzieci do wspólnego spędzania ze sobą każdej wolnej chwili.

W kieszonkach kalendarza znajdziecie przykładowe propozycje – zadania na konkretny dzień, które na pewno pomogą Wam zbliżyć się do siebie i miło spędzić wspólne mroźne popołudnia.

wośp

Zaproszenie

ZAPROSZENIE1

Podobny obraz

Fragment z opracowanych przez

Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku

PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” –

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.