biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

 

„Dzień Tęczowy"

 

                     t1 t2 t3

W piątek 29 czerwca w naszym przedszkolu urządziliśmy tęczowy dzień. By przybliżyć temat tęczy wszyscy przyszliśmy ubrani w tęczowe kolory.

                                                tęczowy tęczowy2

Podczas tęczowego dnia dowiedzieliśmy się jak powstaje tęcza, jak ułożone są w niej kolory i który z nich jest najważniejszy. Wesoło bawiliśmy się podczas zabaw z chustą animacyjną przy tęczowych piosenkach. Po zabawach wyszliśmy na plac przed przedszkole, aby kredą na chodniku narysować tęczę.

Było wspaniale i kolorowo!

 podkreslenie

 Zakończenie Roku

W dniu 21.06.2018 r. odbyło się  w naszej grupie "Pirackie Zakończenie Roku ".

Dzieci z naszej grupy przygotowały dla rodziców wielką niespodziankę, zaprezentowały wszystko to, czego nauczyły się w przedszkolu : śpiewały piosenki, mówiły wierszyki a także pokazały umiejętności taneczne wszystko było związane z tematyka „Piracką”. To było dla nich ważne przeżycie, rodzice byli dumni ze swoich pociech i zachęcali ich gorącymi brawami. Na zakończenie czekała dla dzieci niespodzianka: bańki mydlane oraz przygotowany przez rodziców słodki poczęstunek.

           zak zak2 zak3

Drodzy rodzice jesteście wspaniali

– dziękujemy, że cały rok byliście z nami !!!

 zak4

 

podkreslenie

 

Wycieczka

 

W dniu dzisiejszym nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych w ośrodku Stowarzyszenia      „ Ziarno”. Podczas zajęć z Peterem Stratenwerthem można było poznać zasady funkcjonowania gospodarstwa ekologicznego oraz przyjrzeć się z bliska pracy rolnika, dowiedzieć się skąd pochodzą podstawowe produkty żywnościowe: mleko, jaja, jak robi się sery, masło, śmietanę oraz poznać zasady zrównoważonej konsumpcji. W trakcie zajęć w Biopiekarni nasze dzieci dowiedziały się wszystkiego o zbożach oraz rodzajach mąki, zobaczyły jak miele się ziarno, pieczę razową bułkę lub chlebek. Podczas samodzielnego wykonywania świec z wosku pszczelego dzieci miały okazję zaznajomić się z tajnikami życia pszczół. Jednocześnie zobaczyły hodowlę trzmieli oraz dowiedziały się więcej o życiu i znaczeniu owadów zapylających.

 

                          agro agro2 agro3

                          agro4 agro5 agro6

agro7 

 

 Wycieczka była bardzo udana, a co najważniejsze dzieci były bardzo szczęśliwe.

 

 

podkreslenie

 

Urodzinki naszego Ksawerego

Cała grupa "Różowa" zatańczyła - zaśpiewała Jubilatowi głośne 

"Sto lat”  i złożyła życzenia urodzinowe.

Po życzeniach przyszedł czas na poczęstunek, który na tę okazję Ksawery przygotował dla dzieci.

             ksaw ksaw2 ksaw3

Brawo Ksawery !!!!

 podkreslenie

Urodziny naszej Emilki

             emilka emilka2 emilka3

Dzień urodzin dla każdego dziecka jest dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień”. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi.

Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. Dzień ten stanowi symbol jego narodzin i przyjścia na świat. Urodziny w naszym przedszkolu to jedyna w swoim rodzaju wyprawa w świat przygody, która na długo pozostaje w pamięci dzieci, a w szczególności jubilata. To bardzo ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Dlatego w naszym przedszkolu świętujemy urodziny każdego dziecka.

Dnia 05 czerwca 2018 r. urodziny obchodziła nasza Emilka.

Koleżanki, koledzy oraz panie zaśpiewali jubilatce sto lat, złożyli życzenia: uśmiechu, radości, zabawek i zdrowia.

Emilka pełna szczęścia w podziękowaniu za pamięć poczęstowała wszystkich cukierkami.

 podkreslenie

 

 

Kolorowe Buzie

Poniedziałek - 4 czerwca, był dla naszych przedszkolaków dniem pełnym wrażeń.

Na dzieci z grupy czekała „słodka” niespodzianka. Dzielne przedszkolaki wybrały się na pyszne lody. Ta zimna i jakże smaczna niespodzianka z okazji Dnia Dziecka, w upalny dzień sprawiła dzieciom ogromną radość. To wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie naszych podopiecznych. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola.

lodziki

 podkreslenie

ZOO

                     zoo zoo1 zoo2

 

W dniu dzisiejszym dnia 21 maja nasza grupa odwiedziła Płocki Ogród Zoologiczny, położony na unikalnym i

malowniczym obszarze, jest ogólnodostępnym miejscem aktywnej

rekreacji mieszkańców Płocka, a także województwa mazowieckiego. Naturalne środowisko

wysokiej skarpy wiślanej stwarza korzystne warunki dla hodowli dzikich zwierząt, w tym

gatunków najrzadszych, reprezentowanych w nielicznych ogrodach zoologicznych. Dzieci

poznały wygląd zwierząt, bawiły się wspaniale.

 

                                            zoo3 zoo4


podkreslenie

 

Teatrzyk

           Dnia 14 maja Teatr Lalek Pinokio zawitał do naszego przedszkola prezentując spektakl ekologiczny pt. "Zaczarowany Las", którego motto brzmi: "żyj z przyrodą w zgodzie". Opowiada on o trzech chłopcach, którzy spędzają dzień w lesie, jednocześnie nie potrafiąc uszanować jego mieszkańców. Podczas zabawy łamią gałęzie, śmiecą i robią wiele hałasu. Zwierzęta zamieszkujące w lesie tłumaczą chłopcom, że należy szanować las i przyrodę. Niestety nie zmieniają oni swojego postępowania, za co Duch Lasu daje im solidną nauczkę. W bajce, na szczęście pojawia się złota rybka, która przemienia chłopców i zwierzątka.

        kik kik2 kik3

 podkreslenie

 

„Dzień Flagi”

2 maja obchodzony jest Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

My także postanowiliśmy uczcić nasze barwy ojczyste - po całym tygodniu zajęć poświęconych poznawaniu naszych symboli narodowych i najważniejszych miejsc w Polsce, zorganizowaliśmy skromne obchody tego święta w przedszkolu dnia 27 kwietnia. Przedszkolaki w czasie okolicznościowego spotkania miały okazję przypomnieć sobie symboliczną wymowę barw polskiej flagi i to, jak symbole narodowe szanować. W programie znalazły się okolicznościowe wiersze, znane piosenki. Później w postawie na baczność przedszkolaki zaśpiewali wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego. Było bardzo uroczyście.

        flaga3 flaga2 flaga4

                                            flaga5 flaga6

 podkreslenie

 

Dzień Zielony

 

W dniu dzisiejszym, dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w Zielonym Dniu.

               zielony zielony1 zielony2

Tego dnia każdy miał na sobie coś zielonego. Dzieci brały udział w zabawach muzycznych, ruchowych przy piosenkach z motywem zielonym, „poszukiwaliśmy” koloru zielonego w przedszkolnym otoczeniu, rozwiązywaliśmy zagadki oraz Quizy. Bawiliśmy się wspaniale :)

                                              zielony3 zielony4

 

 podkreslenie

 

Teatrzyk

 

               rosa rosa2 rosa 3

 

Dnia 24 kwietnia odwiedził nasze przedszkole Teatrzyk "Katarynka" przedstawił naszym dzieciom spektakl pt: "Księżniczka Rosa i Klimek"- baśniowa opowieść o dwójce przyjaciół – księżniczce Rosie i Klimku, którzy zmierzali się w beztroskim świecie z przebiegłym i podstępnym czarodziejem Zoltanem. Dzieci poznały kolory podczas magicznego malowania obrazu.  Przedstawienie było połączeniem pięknej oprawy muzycznej, tańca, śpiewu, wzruszających sytuacji, ale przede wszystkim wciągającej fabuły z morałem.

podkreslenie

 

Przedstawienie

W dniu dzisiejszym dnia 05.04.2018 r. nasze przedszkolaki wybrały się na wycieczkę

do SP nr 20 w Borowiczkach. Uczniowie szkoły zaprezentowali naszym przedszkolakom bajkę

pt. : „Cztery wróżki”.

             tt tt2 tt3

Dzieci z zaciekawieniem oglądały spektakl, poznawały losy bohaterów i bawiły się wspaniale.

 

podkreslenie

Zajęcia z rodzicami

     W dniu dzisiejszym 26.03.2018 r. gościliśmy naszych wspaniałych rodziców na zajęciach otwartych         pt.: „Książeczka o Złotowłosej i trzech misiach”– zabawa plastyczna z użyciem gotowych elementów.

  Każde dziecko i każdy rodzic na zajęciach miał swojego misia, razem z misiami bawiliśmy się, uczyliśmy oraz wspólnie tańczyliśmy na zakończenie wykonywaliśmy kolorowe "Książeczki o Złotowłosej i trzech misiach".

    OT OT1 OT2

Po zakończonych zajęciach dekorowaliśmy pysznymi żelkami MAZURKA na jutrzejsze                           Śniadanko Wielkanocne …. dzieci były zachwycone !

OT3

 

 

 podkreslenie

 

Manufaktura Czekolady

              choco choco2 choco3

 

W dniu dzisiejszym 23 marca nasza grupa uczestniczyła w wycieczce do Manufaktury Czekolady - Chocolate Story to jedyna manufaktura w Polsce, która produkuje czekoladę ręcznie, bezpośrednio ze specjalnie wyselekcjonowanych ziaren kakaowca pochodzących z różnych stron świata, według tradycyjnych receptur. Nasze pociechy tworzyły własną tabliczkę czekolady, wzbogaciły informacje na temat procesu powstawania czekolady a na zakończenie każdy uczestnik ogrzał się przy kubku gorącej czekolady.

 podkreslenie

 

"Wiosna kolorowa i radosna"

W dniu dzisiejszym - 21 marca zawitała do na wiosna!

                ma0 ma1 ma2

A wraz z nią odchodzi zima. Jedną z oznak pożegnania zimy jest nie tylko zrzucenie ciepłych ciuchów ale i zwyczaj topienia marzanny. Dlaczego właśnie dziś nasze przedszkole.. nasza grupa wybrała się nad Wisłę i topiliśmy marzannę .

Witaj "Wiosno"

 podkreslenie

Teatrzyk

          urwis urwis2  urwis3

Dnia 16 marca odwiedził nasze przedszkole Teatrzyk "Urwis" przedstawił naszym dzieciom spektakl pt: " Kosmiczna przygoda", dzieci bawiły się wspaniale z zaciekawieniem patrzyły na przedstawienie, tańczyły  oraz poznawały losy bohaterów.

 podkreslenie

Urodzinki naszej "Wampirynki"

Cała grupa "Różowa" zatańczyła - zaśpiewała słodkiej Jubilatce głośne 

"Sto lat”  i złożyła życzenia urodzinowe.

Po życzeniach przyszedł czas na poczęstunek, który na tę okazję Liwia przygotowała dla dzieci.

Nasza Jubilatka kończy jutro 4 latka    ......   Brawo Księżniczko !!!!

              liwia liwia1 liwia2

Po życzeniach, poczęstunku nasze dzieci sadziły warzywa do naszego kącika wiosennego.

                                           liwia3 liwia4

 podkreslenie

„Dzień Kobiet”

Dnia 8 marca z okazji „Dnia Kobiet” dzieci z naszego przedszkola wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Happy Park.

Nasze przedszkolaki aktywnie i zdrowo pożytkowały pokłady nieskończonej energii, ćwiczyły umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrowały się z rówieśnikami.

          happy happy 1 happy 2

Po powrocie do przedszkola czekały na naszą grupę niespodzianki z okazji tego… szczególnego dnia.

                                              happy 3 happy 4

 podkreslenie

"Płock czyta Małemu Misiowi"

Nasza grupa bierze udział w projekcie

"Płock czyta Małemu Misiowi

W dzienniku podróży - dzieci z przedszkoli do których zawędruje Miś Bruno będą zapisywały wspólne chwile z misiem, a co najważniejsze wpiszemy tytuł książeczki, jaką przeczytaliśmy dla Misia. Narysujemy obrazek dla Misia Bruna i odciśniemy w farbie swoje paluszki.

 Miś – którego specjalnie przygotowała dla naszej grupy mama Liwii ( bardzo Pani dziękujemy )

dzieci nazwały Mila Agatka

mila

 podkreslenie

Zajęcie otwarte

    róż róż1

W dniu dzisiejszym 27.02.2018 r. w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców

pt. Tędy szedł ptak– historyjka obrazkowa na podstawie opowiadania H. Łochockiej ,,O zziębniętym Elemelku, pustym brzuszku i rondelku”.

Dzieci wraz z rodzicami układali historyjkę obrazkową do opowiadania, poznali życie wróbelka Elemelka, pokazaliśmy jak potrafimy wspaniale śpiewać, tańczyć, dzieci aktywnie uczestniczyły na zajęciach i pokazały swoim wspaniałym rodzicom jaką posiadają dużą wiedzę .

podkreslenie

Pracowity dzień

W dniu dzisiejszym nasza grupa miała bardzo pracowity dzień. Zaczęliśmy od kolorowej matematyki – dzieci uczyły się poprawnego liczenia.

         MAT MAT2 MAT3

Następnie wykonywaliśmy piękne kolorowe ptaki, dzieci wykazały się wielką pomysłowością.

PTAKI

A na zakończenie odwiedziła nas Pani z biblioteki – opowiadała dzieciom o Przyjaciołach Kubusia Puchatka, Pani czytała książeczkę, wspólnie wykonywaliśmy „Kubusiowy taniec” a na zakończenie dzieci otrzymały po słodkim cukiereczku.

KOBUŚ KUBUŚ2 KUBUŚ3

 podkreslenie

Urodziny Kacperka

W dniu dzisiejszym nasz Kacperek-Bohaterek obchodził urodzinki.

            kacer kacper2 kacper3

Cała grupa wspaniałych przedszkolaków śpiewała Kacperkowi głośne „Sto Lat”, składaliśmy piękne życzenia a na zakończenie nasz Jubilat częstował dzieci słodkościami.

 podkreslenie

Teatrzyk

              kopviu kopciu2 kopciu3

W dniu dzisiejszym odwiedził nasze przedszkole Teatr „Vaska” , przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Bal Kopciuszka”. Dzieci bawiły się wspaniale z zaciekawieniem patrzyły na przedstawienie, tańczyły oraz poznawały losy bohaterów.

podkreslenie

 Teatrzyk

13.02.2018 r. nasze przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Przygody małpki Fiki-Miki”,  w wykonaniu

aktorów Teatru Duet. Tym razem dzieci poznały historię małej małpki, która szukała nowego domu . Dzieci nie

tylko z uwagą śledziły przygody głównego bohatera, ale również aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.

 

          miki miki2 miki3

 

 podkreslenie

 

Bal Karnawałowy

W dniu dzisiejszym przedszkole organizowało dla naszych przedszkolaków Bal Karnawałowy.

            bal1 balusek 1 balusek

Gościli u nas animatorzy, którzy przygotowali dla dzieci wiele atrakcji tanecznych.

Nasze pociechy w strojach balowych wyglądały uroczo i bawiły się fantastycznie.

                                             balusek2 bal ostatni

Na zakończenie balu, czekał dla dzieci słodki poczęstunek.

 podkreslenie

Urodziny Laurki

 

W dniu dzisiejszym nasza najmłodsza księżniczka obchodziła swoje 3-cie urodzinki.

        lAURA LAURA2 lAURA3

Cała grupa składała Laurce życzenia, śpiewaliśmy piękne- głośne „Sto lat” a nasza pociecha częstowała wszystkie dzieci słodkościami.

 podkreslenie

Babcia i Dziadek

 

W dniu dzisiejszym nasze dzieci  przyniosły do przedszkola na zajęcia swoje rzeczy związane z ich dziadkami.

Oglądaliśmy zdjęcia,  przedmioty związane z ich pracą oraz z codziennym życiem.

Przedszkolaki starały się opowiadać o tym, co najbardziej lubią robić ze swoimi dziadkami i co sprawia im największą radość.

 

              babcia babcia2 babcia3

 

 podkreslenie

Słodkie Urodziny Marcelka

 

                       marcel marcel2 marcel3

Cała grupa "Różowa" zaśpiewała  Marcelkowi  "Sto lat”  i złożyła swojemu koledze słodkie życzenia urodzinowe.
Po życzeniach przyszedł czas na  poczęstunek, który na tę okazję Marcel przygotował dla dzieci.
Nasz Jubilat skończył dziś 4 latka    ......   Brawo Marcelku !!!!
 

 podkreslenie

Urodziny Agi

 

W dniu dzisiejszym nasza Aga obchodziła 4 urodzinki.

Z tej okazji wszyscy śpiewaliśmy naszej księżniczce głośne "Sto lat", składaliśmy życzenia a nasza Jubilatka częstowała dzieci .... słodkim jajeczkiem z niespodzianką.

 

         aga aga2 aga3

 

podkreslenie

Urodziny Ali

         ala1 ala2 ala3

3 stycznia świętowaliśmy 4 urodziny naszej Ali.

Dzieci składały piękne życzenia a Ala częstowała słodkościami.

Alu Życzymy Ci wielu sukcesów i szczęścia każdego dnia.

 

 podkreslenie

Uroczystość wigilijna

 

   wih wih1 wih2

Dnia 15.12.2017 r. w naszej grupie odbyła się uroczystość wigilijna z udziałem rodziców. W tym dniu uroczystym spotkaliśmy się w gronie bardzo bliskich nam osób, aby w radosnym nastroju oczekiwać na nadchodzące święta. Dzieci zaprezentowały rodzicom świąteczne wiersze oraz magiczne tańce. Na zakonczenie czekał na dzieci Mikołaj, który wręczył wszystkim prezenty.

                                               wih3 wih4

 podkreslenie

 "Choinka"

W dniu dzisiejszym 04.12.2017 r. nasza grupa ubierała choinkę w piękne biało - srebrne dekoracje, dzieci były zadowolone, z chęcią uczestniczyły w jej strojeniu.

 

mik

 

podkreslenie 

 "Andrzejki"

Dzisiaj są „Andrzejki” – jest to dzień, w którym swoje święto mają wszyscy, którzy mają na imię Andrzej  -  tak jak u nas w grupie świętowaliśmy dzień Andrzeja.

Jest to także dzień wróżb i czarów, które zawitały do nas - dzieci uczestniczyły we wróżbach Andrzejkowych, którym towarzyszyła świetna zabawa.

         and1 and2 and3

         and4 and5 and6

 

 podkreslenie

Teatrzyk

         zaba zaba1 zaba2

        Dnia 27 listopada odwiedził nasze przedszkole Teatrzyk "Tak" przedstawił naszym dzieciom spektakl   pt: " Benio w opałach", dzieci bawiły się wspaniale z zaciekawieniem patrzyły na przedstawienie, tańczyły  oraz poznawały losy bohaterów.

 podkreslenie

Aktywany dzień

 

       zajęcia zajęcia1 zajęcia2

       zajęcia3 zajęcia5 zajęcia6

 

24 listopad to bardzo aktywny dzień w naszej grupie, na początku gościliśmy naszych rodziców  za zajęciach otwartych pt.: „Co jest potrzebne do mycia się” – dzieci klasyfikowały przybory higieniczne, robili z rodzicami wspólną pracę, po zakończonych zajęciach nasz Bartuś obchodził 3 urodziny , wszyscy śpiewaliśmy głośne „Sto Lat” Bartuś częstował dzieci cukierkami a na zakończenie z okazji „Dnia Misia” dzieci uczestniczyły w balu wraz ze swoimi kochanymi Misiami.

 

podkreslenie 

"Wycieczka"

 

           warsztaty warsztaty 1 warsztaty 2

W dniu dzisiejszym 21.11.2017 r. nasze dzieci uczestniczyły w wycieczce pt: Warsztaty mydlane”. Te warsztaty zawdzięczamy starożytnym Fenicjanom, którzy ok 4 tys. lat temu wynaleźli mydło. Podczas zajęć dzieci poznały krótką historię mydła, jego rodzaje oraz samodzielnie wyprodukowały ozdobne mydełko glicerynowe. Dodatkowo w czasie zajęć odbywały się niezwykłe pokazy baniek mydlanych.

           warsztaty 3 warsztaty 4 warsztaty 5

 

 podkreslenie

Zajęcia biblioteczne

 

3 p1 3 p2 3 p

W dniu dzisiejszym odwiedziła naszą grupę Pani z Biblioteki, podczas spotkania czytana była książeczka     pt. " Tupcio Chrupcio" a na zakończenie Pani wręczyła wszystkim dzieciom i paniom odznaki "Wzorowego Czytelnika".

 podkreslenie

 

"Narodowe Święto Niepodległości"

Z okazji  dnia 11 listopada - "Święta Niepodległości" w dniu dzisiejszym nasze dzieci zapoznały się z    "Symbolami Narodowymi"  a na zakończenie każde dziecko wykonało swoją  piękną "Flagę Polski" .

 11 listopada

 

 podkreslenie

Zajęcia otwarte

w dniu dzisiejszym 27.10.2017 r. odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt;  Najpiekniejsza dynia" rodzice wykazali sie wielka pomysłowością i kreatywnością a dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach.

         lis lis2 lis3

Po zakończonych zajęciach z rodzicami - obchodziliśmy 3 urodziny naszego Adasia, dzieci śpiewały głośne        "sto lat" składały życzenia a Adaś częstował smacznymi cukierkami.

        lis4 lis5 lis6

 podkreslenie

 "Pasowanie na Przedszkolaka"

                    paso paso2 pasow3

W dniu 25.10.2017 r. odbyło się "Pasowanie na Przedszkolaka" dzieci z naszej grupy przygotowały dla rodziców niespodziankę, zaprezentowały wszystko to czego nauczyły się w przedszkolu : śpiewały piosenki, mówiły wierszyki a także pokazały piękny taniec : "Dwóm tańczyć się zachciało". To było dla nich ważne przeżycie, rodzice byli dumni ze swoich pociech i zachęcali ich gorącymi brawami. Na zakończenie czekała dla dzieci niespodzianka przygotowana przez rodziców : wspaniały tort z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi.

 

tort

 podkreslenie

Zajęcia Biblioteczne

 

                                              23 24

23.10.2017r. dzieci uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych pt. „Miś”. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania, odpowiadały na pytania a na zakończenie otrzymały po słodkim lizaku.

 podkreslenie

Teatrzyk

 

         gar gar2 gar3

Dnia 17.10.2017r. przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. „Kosmiczna przygoda”,  w wykonaniu aktorów Teatru Gargulec.  Dzieci z uwagą śledziły losy głównego bohatera oraz aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu.

 

podkreslenie  

 

Urodziny Jasia

 

         jaś 3 jaś 2 jaś

 

13.10.2017r. świętowaliśmy w naszej grupie 3 urodziny Jasia.

Dzieci zaśpiewały głośne "sto lat" i złożyły wspaniałe życzenia.

podkreslenie 

 

"Jesienny bukiet"

W dniu wczorajszym 09.10.17 r. nasza grupa wybrała się na wycieczkę w pobliżu przedszkola, obserwowaliśmy przyrodę i zbieraliśmy różnorodne liście.

 

                                                                                                  liście3

 

W dniu dziesiejszym z zebranych liści, dzieci pokazały swoją pomysłowość oraz kreatywność tworząc piękne "Jesienne bukiety".

                  wazon wazon2 wazon 3

 

 

 podkreslenie

„Aktywny dzień”

 

      plastyka plastyka1 dzieci

 

Dziś nasza grupa miała bardzo aktywny dzień, najpierw z dziećmi uczyliśmy się samodzielności - w jak łatwy i prosty sposób zakładać skarpetki i buty na nasze stópki. A następnie przedszkolaki wykonywały za pomocą farb plakatowych piękną wiewiórkę, dzieci wykazały się pomysłowością.

 podkreslenie

 

 

"Matematyka z językiem angielskim" 

 

   matem matem2 matem3

Dnia 04.10.2017 r. w naszej grupie odbyły sie zajęcia "Matematyka w języku angielskim".

Tego dnia dzieci poznawały kolory oraz uczyły się poprawnego liczenia w języku angielskim. 

Grupa była  grzeczna, zaangażowana i chętna do nauki.

 podkreslenie

 

"Dzień Chłopaka"

 

dyskoteka dyskoteka2 dyskoteka3

 

W dniu dzisiejszym 02.10.2017 r. w naszej grupie odbyła się dyskoteka z okazji " Dnia Chłopaka", dzieci tańczyły i bawiły się wspaniale, integrowały się ze sobą.

 podkreslenie

 

Zajęcia otwarte dla rodziców

 

   otwarte6   otwarte1 otwarte3 otwarte4

 otwarte5

        W dniu dzisiejszym 29.09.2017 r. w naszej grupie odbyły sie zajęcia otwarte pt. : "Rodzina przedszkolaków". Dzieci wraz z rodzicami pogłębiały informację na temet poczucia przynależności do rodziny a następnie tworzylismy - odbijając na papierze swoje dłonie za pomocą farb plakatowych - piękne drzewo naszej grupy.

 podkreslenie

 

"Teatrzyk"

 

                      teatr teatros4 teatros3                                               teatros 1 teatr5 

 

W dniu dzisiejszym 25.09.17 r. po raz pierwszy w nowym roku szkolnym, nasze przedszkole odwiedził

Tetr "Krak- Art", dzieci były bardzo zadowolone ze spektaklu. Z ciekawością oglądały graną przez aktorów bajkę.

podkreslenie

 

„Sprzątanie świata”

 

 

       sprzataniue 3 sprzątanie sprzątanie2

 

Dnia 15.09.2017r. nasze przedszkolaki, jak co roku włączyły się w akcję "Sprzątania świata".

Dzieci dowiedziały się, że należy dbać o przyrodę, akcja odbyła się w formie zabawy.

 podkreslenie

 

 

Zajęcia plastyczne

 

                         plastyka plastyka2 plastyka3

 

I zajęcia plastyczne naszej grupy, dzieci były bardzo zadowolone tworząc własne kompozycje twórcze

-  używając farb plakatowych.

 podkreslenie

 

 

 

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl