Dnia 31 października w naszym przedszkolu odbył się ,,Bal Dyni''. Dzieci uczciły ten dzień stosownymi przebraniami, a także wspólnymi tańcami i zabawami wśród magicznej dekoracji.

dyn1  dyn2  dyn3

Dnia 30 października w ramach innowacji ,,W świecie zawodów’’ odwiedziliśmy Państwową Straż Pożarną w Płocku. Dzieci szczegółowo dowiedziały się na czym polega praca strażaka, a także dokładnie zwiedziły całą Jednostkę Pożarniczą.

str1  str2  str3

W tym tygodniu obchodziliśmy urodziny Zuzi, naszej jubilatce życzymy wszystkiego co najlepsze.

uro1 uro2

Dnia 29 października w naszej grupie odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Podczas zajęć dzieci podsumowały zdobytą wiedzę na temat zdrowego odżywiania. Dziękujemy obecnym rodzicom za przybycie.

zaj ot1  zaj ot2

Dnia 24 października nasze przedszkole odwiedził Teatr Krak-Art, który zaprezentował dzieciom spektakl pt. „Nowe przygody Doktora Dolittle”. Dzieci poznały historię słynnego Doktora Dolittle, miłośnika zwierząt, gotowego w każdej chwili nieść pomoc chorym, czy nieszczęśliwym stworzeniom. Ciekawa fabuła i różnorodne kostiumy sprawiły, że młodzi widzowie oglądali bajkę z ogromnym zaciekawieniem.

aate aate1 aate2

W tym miesiącu dzieci w ramach kółka eksperymentalno – badawczego przeprowadziły doświadczenia. Dzieci za pomocą szyszek starały się przewidzieć jaka będzie pogoda, a także dowiedziały się co sprawia, że liście jesienią opadają z drzew. Potrzebny materiał przyrodniczy przedszkolaki same zebrały świetnie się przy tym bawiąc.

20181022 103924 20181022 110459 20181026 101649

20181026 104653

W tym tygodniu obchodziliśmy urodziny Kacperka i Sergiusza. Naszym jubilatom życzymy wszystkiego co najlepsze.

ur1  ur3  ur2

Dziękujemy za udział w konkursie ,,Warzywna kukiełka’’, a oto efekty pracy dzieci – piękne kukiełki.

konk1  konk2

Dnia 15 października dzieci uczestniczyły w koncercie Płockiej Orkiestry Symfonicznej.

ork1  ork2  ork3

Dnia 1 października dzieci z naszej grupy bawiły się w sali zabawa ,,Fikołk’’ w galerii Mazovia.

2018w2  2018w  2018w3