ogłoszenia

Drodzy Rodzice,

Dnia 19 grudnia dzieci z grupy Srebrnej i Złotej jadą na wycieczkę do Krainy Świętego Mikołaja do Kołacinka. W związku z potrzebą opłacenia rezerwacji bardzo prosimy o wpłatę 24 zł (bilet wstępu) do piątku (16 listopada). Pozostałe koszty związane z wyjazdem zostaną rozliczone w grudniu.

mikołaj 2

Drodzy Rodzice,

Dnia 21 listopada (środa) o godzinie 15.30 w grupie Srebrnej odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

zebranie rodzicow

Drodzy Rodzice,

20 listopada (wtorek) dzieci z grupy Srebrnej jadą na warsztaty ceramiczne do Pracowni ceramicznej w Płocku. Koszt wyjazdu to 20 zł – warsztaty, 17 zł – transport. Razem 37 zł. Wyjazd o 9.30 , powrót o 11.15.

Osoby, które wpłaciły 15 zł na wycieczkę, która się nie odbyła proszone są o dopłacenie brakującej kwoty (22 zł). Pozostałe osoby proszone są o wpłatę całej kwoty.

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

mikołaj 1

W DNIACH 6.11-30.11.2018 r. ORGANIUJEMY ZBIÓRKĘ ZABAWEK, KSIĄZEK, GIER PLANSZOWYCH,

PAŃSTWA DARY, PRZEKAZANE Z DOBREGO SERCA, TRAFIĄ NA MIKOŁAJKI DO DZIECI Z PŁOCKICH SZPITALI ORAZ OŚRODKA OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZEGO NR 1 W PŁOCKU.

DZIĘKUJEMY!!