20190104 072105

DRODZY RODZICE!

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ W NASZYM PRZEDSZKOLU.

STARTUJEMY

10.01.18r  (czwartek)

o godz. 16.00.

W PROGRAMIE:

- WYSTĘP RODZICÓW W PROGRAMIE PT.: "MAM TALENT - POMAGAM'

- LICYTACJA FANTÓW

- KAWIARENKA

- KĄCIK FRYZJERSKI, MALOWANIE TWARZY, POPCORN, WATA CUKROWA

- BAL CHARYTATYWNY - ZABAWY INTEGRACYJNE Z ANIMATOREM

- ŚWIATEŁKO DO NIEBA

wośp

UWAGA

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” – Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  • Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  • Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.