Jura Park Solec

Drodzy Rodzice!

Dnia 16.05. (czwartek) dzieci z grupy Srebrnejjadą

do Muzeum Diecezjalnego w Płocku.

Tego dnia obiad zaplanowany jest na godz. 11:00.

Wyjazd – godz. 11.45, powrót ok. godz. 13.50.

Proszę o wpłatę 10zł.

Dziękuję!

Ogłoszenie!

Dnia 14.05. (wtorek) dzieci jadą na całodniową wycieczkę do Skansenu w Sierpcu. W programie wycieczki:

• warsztaty „W zagrodzie u dziadka”
  • przejazd wozem po terenie ekspozycji
  • zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem

Planowany wyjazd z przedszkola – godz. 07:40, przewidywany powrót godz. 15:00-15:30.

W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej do godziny 07:10.

Koszt wycieczki: 50zł

Drodzy Rodzice,

Bardzo prosimy o dostosowywanie ubioru dziecka  (odzież wierzchnia) adekwatnie do panującej  pogody na zewnątrz.

UWAGA

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” – Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  • Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  • Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.