Ogłoszenie 11 listopada

góra grosza

Miś Uszatek ogłoszenie

Ogłoszenie!

Z powodu nieobecności Pani Pauliny Cholewińskiej występ dzieci z koła teatralnego zostaje przełożony na poniedziałek 26.10.2020r.

Konkurs Dyniowy 2020

14.10.2020 podziękowanie

Drodzy Rodzice – 14 każdego miesiąca upływa termin opłat za przedszkole.

W związku ze zbliżającym się terminem opłat za pobyt i żywienie uprzejmie proszę o zalogowanie się na platformie WizjaNet (podgląd obecności dziecka o kwota do zapłaty) przy użyciu otrzymanego pod koniec sierpnia linku na podanego prze Państwa emaila.

W razie pytań prosimy kontaktować się z Panią Martyną Kaczmarczyk 24 364 83 13

Ogłoszenie kącik tematyczny

Zajęcia Cheerleaders

Konsultacje z psychologiem!

Od października mają Państwo możliwość konsultacji z psychologiem w sprawie Waszych dzieci.

Na pocztowej konsultacje odbywać się będą w pierwsze wtorki miesiąca13:00-13:30

Serdecznie zapraszamy rodziców dzieci, którzy korzystają z pomocy psychologicznej, oraz wszystkich innych rodziców, którzy chcieliby otrzymać pomoc i wsparcie w tym zakresie.

Ogłoszenie

Tak jak mówiłam na zebraniu nasza grupa bierze udział w Projekcie Przedszkolnej Poczty Elektronicznej pt. „Napisz do mnie”. Głównym założeniem projektu jest integracja społeczności przedszkolnej z wykorzystaniem technik multimedialnych. A także rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i nauczycieli oraz edukacja w zakresie bezpiecznego korzystania z mediów.

Biorąc pod uwagę fakt, że jesteśmy grupą dzieci 6-letnich, chcemy podjąć współpracę ze Szkołą Podstawową nr 20 w Płocku. Niestety w obecnej sytuacji szkoły są zamknięte na przyjmowanie gości z zewnątrz. Dlatego w ramach mojego projektu chciałabym podjąć współprace on-line ( korespondowanie ze szkołą, dzielenie się wiadomościami, osiągnięciami i talentami). Szkoła wyraziła chęć współpracy i zaproponowała nam wirtualne zapoznanie ze szkołą.

W związku z powyższym będę potrzebowała od Państwa zgód na wizerunek dziecka. Mogą go państwo pobrać w przedszkolu lub z naszego grupowego maila. (Wypełnione zgody proszę dostarczyć najpóźniej do 9 października.

Dni papieskie.

Drodzy rodzice. Nasza grupa w tym roku organizuje „Dni papieskie” w parafii Św. Jakuba Apostoła w Płocku (Imielnica), które odbędą się już w następną Niedzielę 11.10.2020r. Bardzo proszę aby do poniedziałku (05.10.2020r.) rodzice, których dzieci mogłyby tego dnia wziąć udział w uroczystości, przekazały mi taką informację. Wtedy dopiero rozdam dzieciom krótkie kwestie do nauki i wspólnie z Państwem przygotujemy je na tą uroczystość.

Osoby chętne mogą już ćwiczyć utwór „Barka”

Ogłoszenie!!!

Jest możliwość dołączenia do Gromady Zuchowej„Iskierki”.Zbiórki chętnych Zuchów będą odbywały się we wtorki o godzinie 15.30.

Chętne dzieci z grupy Złotej prosimy o zadeklarowanie się do poniedziałku (05.10.2020r.)

plakat loteria dla Zosi

E konkurs dla Zosi

Zebranie 22.09.2020

Zebranie planowane jest w amfiteatrze przedszkolnym.

Ogłoszenie podreczniki

ogłoszenie gimnastyka

Drodzy Rodzice !

przedłużamy termin przynoszenia rzeczy

na loterię dla Zosi do 18.09.2020r.

loteria dla zosi na stronę

Ogłoszenie

Bardzo proszę aby na piątek (11 września) dzieci miały w swojej garderobie czapkę z daszkiem lub bluzę z kapturem.

Będziemy RAPOWAĆ!