Ogłoszenie!

W poniedziałek (13.05.) p. Umiński będzie wykonywał zdjęcia

do albumów dla 6-latków.

Proszę o obecność wszystkich dzieci w przedszkolu i przygotowanie odpowiedniego ubioru dla dziecka.

Koszt albumu: 35zł.

Dziękuję!

Ogłoszenie!

Dnia 14.05. (wtorek) dzieci jadą na całodniową wycieczkę do Skansenu w Sierpcu. W programie wycieczki:

• warsztaty „W zagrodzie u dziadka”
  • przejazd wozem po terenie ekspozycji
  • zwiedzanie ekspozycji z przewodnikiem

Planowany wyjazd z przedszkola – godz. 07:40, przewidywany powrót godz. 15:00-15:30.

W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej do godziny 07:10.

Koszt wycieczki: 50zł

Drodzy Rodzice!

Dnia 17.05. (piątek) dzieci z grupy Złotej jadą

do Muzeum Diecezjalnego w Płocku.

Tego dnia obiad zaplanowany jest na godz. 11:00.

Wyjazd – godz. 11.45, powrót ok. godz. 13.50.

Proszę o wpłatę 10zł.

Dziękuję!

Drodzy Rodzice!

W związku ze zmieniającą się pogodą i częstym wychodzeniem

dzieci na spacery czy plac zabaw,

prosimy o odpowiedni ubiór dzieci do przedszkola

oraz ubrania na zmianę w szatni

(w razie, gdzy dziecko się przegrzeje lub spoci).

Dziękujemy!

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” – Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego  o braku przeciwwskazań  do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.