Uwaga konkurs !!!animowana20dziewczynka20z20marzann

21 marca to początek kalendarzowej wiosny. Jednym z polskich zwyczajów związanych z tym dniem jest topienie symbolizującej zimę Marzanny.

My Marzanny topić nie będziemy - zapraszamy jednak rodziców          i dzieci grupy „Różowej” do udziału w konkursie pod hasłem:

„Współczesna Eko Marzanna – zimowa panna”

* Czas trwania konkursu: 25.02.19 – 19.03.19

* Prezentacja wszystkich zgłoszonych na konkurs zimowych panien odbędzie się w dniu 21 marca 2019 r.

na wystawie pokonkursowej w holu głównym

Celem konkursu jest zainteresowanie przedszkolaków polską tradycją ludową, przybliżenie zwyczajów związanych z pożegnaniem zimy oraz rozwijanie kreatywności i wyobraźni plastycznej.

Serdecznie zapraszamy do udziału !

Liczymy na Państwa zaangażowanie!

topniejacy balwanek gif