Piątek 27.03.2020 r.

Drodzy Rodzice! Zgodne z ustaleniami otrzymaliście dostęp do grupowego maila, gdzie będziemy umieszczały dodatkowe karty pracy oraz obrazki do zabaw. Zachęcamy do kolekcjonowania prac dzieci, abyśmy po powrocie do przedszkola mogli wspólnie podziwiać twórczość naszych przedszkolaków.

Do zobaczenia!

Dzień dobry! Piątkowy poranek zaczynamy zabawami wraz z jedną z Waszych ulubionych bajek - "Czerwony Kapturek". A na deser kilka zabaw w języku angielskim.

27.03piatek czerwony kapturek

Czwartek - 26.03.2020 r.

Witamy Was bardzo serdecznie w czwartkowy poranek. W dniu dzisiejszym przygotowałyśmy dla Was drogie przedszkolaki "Bajkowe zabawy matematyczne". Jesteście gotowi do wspólnej zabawy? A więc zaczynamy! :)

26.03 czwartek bajkowa matematyka

26 marca o godzinie 18.05 w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się online przedstawienie Zając Chwalipięta. Zachęcamy do polubienia strony Kutnowskiego Domu Kultury na faceeboku i obejrzenie wspólnie z dziećmi przedstawienia.

Link do wydarzenia:

Środa - 25.03.2020 r.

Bajkowa gimnastyka

Wtorek- 24.03.2020 r.

O rybaku

ang 4

Poniedziałek - 23.03.2020 r.

jaś i Malgosia

Piątek - 20.03.2020 r.

Pinokio

ang 3

Polecane wydarzenia:

"Bliżej Przedszkola" zaprasza wszystkich do wspólnej zabawy z Panem Miłoszem.

Zajęcia odbywać się będą w formule "na żywo" na kanale na YT:

W czwartek, 19 marca, godz. 11.00 - TUPTAJ, MALUSZKU
W piątek, 20 marca, godz. 11.00 - TUPTAJ, ŚREDNIAKU
W sobotę, 21 marca, godz. 11.00 - TUPTAJ, STARSZAKU

Centrum Nauki Kopernik zaprasza na wirtualny spacer 19 marca, o godz. 12.00. Poprowadzi go Oskar – jeden z animatorów. Transmisja na facebookowym profilu Centrum Nauki Kopernik

Czwartek - 19.03.2020 r.

Śpiąca Królewna

apel do rodziców

Środa - 18.03.2020 r.

Królewna Śnieżka

Wtorek - 17.03.2020 r.

kubus puchatek

ang 2

ksiazki zalety

Poniedziałek - 16.03.2020 r.

kopciuszek

ogłoszenie 11

ogłoszenie 1

DRODZY RODZICE!

ZACHĘCAMY, ABY ŚLEDZILI PAŃSTWO ZAKŁADKĘ  "OGŁOSZENIA" W NASZEJ GRUPIE. CODZIENNIE OD 16.03. (od poniedziałku) BĘDĄ TAM ZAMIESZCZANE PROPOZYCJE ZABAW I AKTYWNOŚCI, KTÓRE MOGĄ PAŃSTWO WYKORZYSTAĆ W CZASIE GDY PLACÓWKA BĘDZIE ZAMKNIĘTA.

Źródło: www.rodzicowo.pl

--------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.