śniezka

22.01.2019 (Wtorek) o godz. 13.00.

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na wspólną zabawę.

Babcie i Dziadków prosimy o przygotowanie słodkiego, co nieco, które umili

nam wspólne świętowanie.

pobrane 5

OGŁOSZENIE!

20190104 072105

DRODZY RODZICE!

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ W NASZYM PRZEDSZKOLU.

STARTUJEMY

10.01.18r  (czwartek)

o godz. 16.00.

W PROGRAMIE:

- WYSTĘP RODZICÓW W PROGRAMIE PT.: "MAM TALENT - POMAGAM'

- LICYTACJA FANTÓW

- KAWIARENKA

- KĄCIK FRYZJERSKI, MALOWANIE TWARZY, POPCORN, WATA CUKROWA

- BAL CHARYTATYWNY - ZABAWY INTEGRACYJNE Z ANIMATOREM

- ŚWIATEŁKO DO NIEBA

♥ ♥♥ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  ♥♥♥

Siema! Startujemy ze zbiórką fantów na WOŚPJ

Zbiórka przedmiotów trwa
od  3 grudnia (poniedziałek)
  do 21 grudnia  ( piątek)

Fanty prosimy zostawiać u nauczycielek grup.

Dziękujemy! J

Ogłoszenie

13 grudnia (czwartek) dzieci z grupy pomarańczowej wybierają się na warszaty świąteczne do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Galerii Wisła.

Tego dnia prosimy, aby dzieci przyprowadzone były do przedszkola do godz. 8.15.

pomwyciecz

darmowe świąteczne ramki do pobrania sztuka retuszu 3 300x198

KSEWRE

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” – Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.

Ogłoszenie!!!

andrzejki dobry

Ogłoszenie!!

28.11.2018r o godz. 09.30 odbędą się zajęcia otwarte dla rodziców.

Zapraszamy!!!

pobrane 2

Ogłoszenie!!!

19.11.2018r. (poniedziałek) o godzinie 16.00

odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy!!!

zebranie

7 listopada(środa) będą wykonywane zdjęcia firmy FotoJakowscy.

Zapisy u nauczycielek grupy.

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny “Piękna Nasza Polska Cała”

Nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała".

Prosimy rodziców o akcesoria związane z Polską: zdjęcia, albumy,widokówki, książki, stroje ludowe itp. które wzbogacą kącik tematyczny w naszym przedszkolu. Wszystkie pamiątki zostaną oddane Państwu po zakończeniu projektu.

serceSerdecznie dziękujemy !!!