ZAKONCZEMIR

pobrane

Ogłoszenie

W dniu 04.06.2019 (wtorek) dzieci z grupy pomarańczowej wyjeżdżają na Piknik Ekologiczny organizowany przez RCEE w Płocku.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 7.00

śniadanie godz. 7.15

Prosimy również, aby dzieci ubrane były w czarne lub brązowe spodnie, legginsy, itp.

Ogłoszenie

W dniu 31.05.2019 (piątek) dzieci z grupy pomarańczowej wyjeżdżają na Integracyjny Dzień Dziecka pod patronatem Prezydenta Miasta Płocka Andrzeja Nowakowskiego.

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 7.00. śniadanie godz. 7.15.

zebranie big

Ogłoszenie !!!

Dotyczy dzieci, których rodzice zdeklarowali chęć wzięcia udziału w Płockim Dniu Świadomości Autyzmu

Prosimy o przywiezienie dzieci do Galerii Mazovia dnia 02.04.2019 r (wtorek)  o godz. 15.45

Prosimy o ubiór:

Dziewczynki: getry, leginsy, rajstopy w kolorze zielonym, brazowym lub szarym

Chłopcy: spodnie w kolorze zielonym, brązowym, lub szarym

Koszulki przedszkolne dzieci będą miały założone na miejscu w Galerii.

Ogłoszenie!!!

05.04.2019r.(piątek) wyjeżdzamy do Miejskiego Przedszkola Nr 31 z Oddziałami Integracyjnymi w Płocku.

Prosimy tego dnia o wygodny, sportowy strój, ponieważ bedziemy bawić się na sportowo.

Wyjazd o godz. 9.30 po śniadaniu w przedszkolu

Powrót godz 12.00 na obiad.

Ogłoszenie !!!

02.04.2019 r. (wtorek) w naszym przedszkolu bedzie obchodzony Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Tego dnia prosimy o niebieski kolor w ubiorze dziecka.

Ogłoszenie!!!

Dzień 25.03.2019r. (poniedziałek) jest w naszym przedszkolu obchodzony kolorem zielonym. W tym dniu prosimy, żeby dzieci miały w swoim ubiorze kolor zielony.

Wycieczka do Warszawy 18.03.2019 r. (poniedziałek)

TELEWhappy park

zima

fototapety ramka z kolorowych balonow i sunburst.jpg

Zdjęcia grupowe w strojach karnawołowych będą wykonywane w dniu balu (14.02)

Zaś zdjęcia indywidualne będą wykonywane 18.02. (po wcześniejszym zgłoszeniu u nauczycieli)

Oferta i cennik zdjęć znajduje się w szatni przedszkola.

Prosimy o wpłate 20 zł na teatrzyki za II SEMESTR.

images

**************************************************************************************************************************

śniezka

teatr

22.01.2019 (Wtorek) o godz. 13.00.

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na wspólną zabawę.

Babcie i Dziadków prosimy o przygotowanie słodkiego, co nieco, które umili

nam wspólne świętowanie.

pobrane 5

OGŁOSZENIE!

20190104 072105

DRODZY RODZICE!

BARDZO SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA WIELKĄ ORKIESTRĘ ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ RÓWNIEŻ W NASZYM PRZEDSZKOLU.

STARTUJEMY

10.01.18r  (czwartek)

o godz. 16.00.

W PROGRAMIE:

- WYSTĘP RODZICÓW W PROGRAMIE PT.: "MAM TALENT - POMAGAM'

- LICYTACJA FANTÓW

- KAWIARENKA

- KĄCIK FRYZJERSKI, MALOWANIE TWARZY, POPCORN, WATA CUKROWA

- BAL CHARYTATYWNY - ZABAWY INTEGRACYJNE Z ANIMATOREM

- ŚWIATEŁKO DO NIEBA

♥ ♥♥ Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy  ♥♥♥

Siema! Startujemy ze zbiórką fantów na WOŚPJ

Zbiórka przedmiotów trwa
od  3 grudnia (poniedziałek)
  do 21 grudnia  ( piątek)

Fanty prosimy zostawiać u nauczycielek grup.

Dziękujemy! J

Ogłoszenie

13 grudnia (czwartek) dzieci z grupy pomarańczowej wybierają się na warszaty świąteczne do Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki w Galerii Wisła.

Tego dnia prosimy, aby dzieci przyprowadzone były do przedszkola do godz. 8.15.

pomwyciecz

darmowe świąteczne ramki do pobrania sztuka retuszu 3 300x198

KSEWRE

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA” – Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.

andrzejki dobry

Ogłoszenie!!

28.11.2018r o godz. 09.30 odbędą się zajęcia otwarte dla rodziców.

Zapraszamy!!!

pobrane 2

19.11.2018r. (poniedziałek) o godzinie 16.00

odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy!!!

zebranie

7 listopada(środa) będą wykonywane zdjęcia firmy FotoJakowscy.

Zapisy u nauczycielek grupy.

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny “Piękna Nasza Polska Cała”

Nasze przedszkole bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Piękna Nasza Polska Cała".

Prosimy rodziców o akcesoria związane z Polską: zdjęcia, albumy,widokówki, książki, stroje ludowe itp. które wzbogacą kącik tematyczny w naszym przedszkolu. Wszystkie pamiątki zostaną oddane Państwu po zakończeniu projektu.

serceSerdecznie dziękujemy !!!