WYCIECZKA!

Znalezione obrazy dla zapytania PRACOWNIA CERAMICZNA obrazki

W dniu 26.09.2019(czwartek)  o godz. 9.00. wyjeżdżamy na wycieczkę

do Pracowni Ceramicznej w Płocku.

Bardzo prosimy o wpłatę 20zł na warsztaty do dnia 20.09.(piątek).

DZIĘKUJEMY

Drodzy Rodzice!

Znalezione obrazy dla zapytania teatrzyk obrazki

Bardzo prosimy o wpłatę 20 zł na Teatrzyki na I semestr do dnia 20.09.(piątek).

Dziekujemy

wychowawczynie

Bardzo proszę o przyniesienie

na czwartek (12.09.) 3 płaskich kamyków

a na poniedziałek (16.09.) jedną rzecz do kącika ruchu drogowego.

DZIĘKUJĘ

Znalezione obrazy dla zapytania zebranie z rodzicami

SZANOWNI RODZICE!

Uprzejmie informujemy, iż dnia 25.09.2019r (środa)

o godz. 16.00 odbędzie się

ZEBRANIE Z RODZICAMI.

Bardzo prosimy wszystkich o przybycie!

Wychowawczynie

Wyprawka przedszkolaka

Drodzy Rodzice!

Bardzo prosimy o wpłatę 50zł na artykuły plastyczne (na I semestr)

i przyniesienie niżej wymienionej wyprawki:

- kostium do ćwiczeń gimnastycznych (podpisany i zapakowany w szkolny worek)

- ubrania na zmianę (zostawić w szatni)

- szczoteczka, kubek i pasta do zębów (każda rzecz podpisana)

- 2 pudełka chusteczek higienicznych

- 2 opakowania chusteczek nawilżanych

- 1 podwójny ręcznik papierowy

- 1 ryza papieru białego (na I semestr)

- 10 szt. koszulek foliowych

- segregator

- 50 szt. kubeczków jednorazowych

- podpisana teczka rysunkowa z gumką 1 szt.

W/w składkę i wyprawkę prosimy dostarczyć

do dnia 6 września 2019r (piątek).

wychowawczynie

------------------------------------------------------------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.