Szanowni Rodzice,

prosimy o wpłatę w nowym semestrze (do końca lutego) 50zł na artykuły papiernicze.

26 lutego planowana jest wycieczka do Szkoły Katolickiej. Bardzo prosimy o wpłatę 20zł na autokar który zawiezie dzieci na miejsce.

W związku z niską frekwencją dzieci w przedszkolu, uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która miała odbyć się 31 stycznia zostaje przełożona. Nowy termin uroczystości zostanie ustalony po feriach zimowych.

bal napis 1

Dnia 6 lutego 2020 r. o godzinie 10.00 dzieci z naszej grupy wezmą udział w Balu Karnawałowym.

Mile widziane karnawałowe stroje/przebrania dla dzieci.

images 1

Zgodnie z ustaleniami na pierwszym zebraniu rozmowy indywidualne z rodzicami odbywają się w pierwszy poniedziałek każdego miesiąca w godzinach 16.00-16.30

----------------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.