Ogł. zdj

Ogłoszenie ludowa ozdoba

zebranie listopad

dynia konkurs

W dniu 28 października (poniedziałek)

wybieramy się

do Regionalnego Muzeum Poczty w Płocku.

W tym dniu śniadanie będzie wcześniej.

W związku z tym proszę,

aby dzieci były w przedszkolu

najpóźniej o godzinie 7.50.

Wycieczka do Kruszwicy1

04.11.2019 r. (poniedziałek) odbędzie się wycieczka do Mysiej Wieży w Kruszwicy. Wyjazd z przedszkola odbędzie się o godz. 7:30. Przewidywany powrót około godz. 15. Koszt wycieczki to 70zł. Kwota ta obejmuje:

- przejazd autokarem,

- zwiedzania Mysiej Wieży,

- przewodnika,

- obiad w Zajeździe u Piasta Kołodzieja.

Prosimy, aby dzieci w tym dniu były przyprowadzane do przedszkola do godz. 7:00. Prosimy także, by dzieci w dniu wycieczki przychodziły do przedszkola po wcześniejszym zjedzeniu śniadania w swoich domach.

Prosimy o wpłacanie podanej kwoty do wychowawców grup najpóźniej do 31.10.

18 października wybieramy się na wycieczkę

do Urzędu Pocztowego w Borowiczkach.

Wyjeżdżamy po śniadaniu.

Bardzo proszę o punktualne przyprowadzenie dzieci   do przedszkola w tym dniu,

(najpóźniej do godziny 8.15).

otwarte październik

warzywa

Drodzy Rodzice, 7.10.2019 wybieramy się na wycieczkę

do lasu w Sikorzu.

Bardzo proszę o odpowiedni ubiór dzieci w tym dniu oraz o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej do godziny 8.15.

Drodzy Rodzice!

04.10.2019 r. w naszej grupie odbędzie się profilaktyczny przegląd głów przeprowadzony przez pielęgniarkę.

ogłoszenie jarzębina

W związku z ustaleniami na zebraniu składka na teatrzyki odbywające

się w I semestrze wynosi 20zł.

Składka na ubezpieczenie (firma COMPENSA wybrana przez Radę Rodziców spośród różnych ofert) na rok szkolny 2019/2020 wynosi 32 zł.

płatne u nauczycielek grupy do końca września

ubezpieczenie jest dobrowolne.

W związku z ustaleniami Trójki Grupowej podczas zebrania

składka grupowa wynosi 100zł.

01.10.2019 (wtorek) wybieramy się na zabawy badawcze

do Parku Północnego (Podolszyce).

Wyjeżdżamy po śniadaniu (autobus komunikacji miejskiej, linia nr 3

z przystanku Kasztanowa, o godz. 9.14.

Wracamy na obiad (autobus komunikacji miejskiej, linia nr 3

z przystanku Armii Krajowej, o godz. 10.51.

Bardzo proszę o odpowiedni ubiór dzieci w tym dniuoraz o przyprowadzenie dzieci do przedszkola najpóźniej o godzinie 8.15.

03.10.2019 (czwartek) wybieramy się na warsztaty

TROPICIELE ODPADÓW

organizowane przez ZGRP Płock.

W planie: - Zapoznanie z pracą Przedsiębiorstwa GospodarowaniaOdpadami

w Płocku Sp. z o.o.

- Ścieżka dydaktyczna, warsztaty edukacyjne, gry i zabawy z przewodnikiem

w Nadleśnictwie Łąck.

- Ognisko w Nadleśnictwie Łąck połączone z pieczeniem kiełbasek.

Wyjeżdżamy o godz. 9.00 spod Przedszkola.

Prosimy o odpowiedni strój dla dzieci w tym dniu oraz przyprowadzenie dzieci najpóźniej o godz. 8.15.

Drodzy Rodzice!

Dnia 24.09.2019 r. odbędzie się wycieczka do Teatru Dramatycznego w Płocku na spektakl, pt. „Pinokio”. Wyjazd z przedszkola odbędzie się autobusem Komunikacji Miejskiej nr 3 (spod przystanku Kasztanowa) o godz. 9:14. Przewidywany powrót o godz. 12:30. Obiad w tym dniu odbędzie się później. Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8:30, a także o ubranie ich adekwatnie do pogody.

tropiciele

zebranie wrzesień

------------------------------------------------------------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.