babcia i dziadek

Ogłoszenie

16 stycznia dzieci z grupy czerwonej wyjeżdżają na konkurs ekologiczny pn. „Śmieciaki ratują świat” do Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 24 w Płocku.

Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat 10zł. (koszty przejazdu dzieci busem).

WOSP

*****************************************

Serdecznie zapraszamy chętnych rodziców na zajęcia otwarte, które odbędą się

10 grudnia (wtorek) godz. 9.30

Prosimy o obuwie na zmianę.

***************************************************

ramka wigilia czekolada

andrzejki

dobry przyjaciel

infos

11 Polska

SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE WYCIECZKI DO KRUSZWICY 4 LISTOPADA 2019 (PONIEDZIAŁEK)

ZBIÓRKA DZIECI GODZ.7.00

WYJAZD GODZ.7.30

PLANOWANY POWRÓT OKOŁO GODZ. 15.00

PROSIMY ABY TEGO DNIA DZIECI ZJADŁY ŚNIADANIE W DOMU.

DRUGIE ŚNIADANIE DZIECI ZJEDZĄ OKOŁO GODZ.9.30 W KRUSZWICY

OBIAD OKOŁO GODZ. 12.30 W ZAJEŹDZIE PIASTA KOŁODZIEJA

popiel

Kwotę wycieczki prosimy o wpłacanie do 30.10.2019 r. (środa) do nauczycielek grupy.

czytanie2

Ogłoszenie!!!

18.09.2019 (środa) o godz. 16.00 odbędzie się zebranie w celu spraw organizacyjnych na rok szkolny 2019/2020.

Zapraszamy!

--------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.