Wycieczka

W poniedziałek 17.06.2019 jedziemy KM  do Kina za Rogiem

na film pt. „Ale Cyrk” . Seans rozpoczyna się o 9.30.

Koszt biletu w wysokości 3 zł od dziecka,zostanie pokryty z funduszu grupowego.

W związku ze zbliżającym się Uroczystym Pożegnaniem

z Przedszkolem 14.06.2019,

prosimy, aby dzieci były ubrane na galowo

• Dziewczynki – biała bluzka, ciemna spódniczka, podkolanówki, warkocze
  • Chłopcy – biała koszula, ciemne spodnie

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci z grupy "Czerwonej"

na uroczyste pożegnanie przedszkola.

Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego odbędzie się

14 czerwca 2019 r. o godzinie 13:00 na sali gimnastycznej.

Podobny obraz

------------------------------------------------------------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.