Znalezione obrazy dla zapytania zajęcia otwarte dla rodziców

KOCHANI RODZICE:)

Serdecznie zapraszamy 27.02.2020(czwartek)

na zajęcia otwarte :)

Startujemy o godz. 9.00:)

Zachęcamy Państwa do udziału:)

Dnia 4 lutego 2020 jedziemy na warsztaty kulinarne (wykonywanie pizzy z okazji dnia pizzy) do sali zabaw Fikołki w Mazovii. Koszt wyjazdu 40 zł (warsztaty, sala zabaw + przejazd). Prosimy o wpłaty.

26731395 1959637674363884 5433916120230139960 n

Dnia 6 lutego 2020 r. o godzinie 10.00 dzieci z naszej grupy wezmą udział w Balu Karnawałowym.

Mile widziane karnawałowe stroje/przebrania dla dzieci.

pobrane

Dnia 30.01.2020 r. w naszym przedszkolu będziemy gościć Magika. Koszt pokazu 6  zł. Prosimy o wpłaty J

pobrane

Serdecznie zapraszamy Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Waszego Święta, która odbędzie się 21.01.2020 r. o godzinie 10.00 na sali gimnastycznej. Zapraszamy! :)

Znalezione obrazy dla zapytania wośp

Licytacje 28. Finału WOŚP | Miejski Ośrodek Kultury w Świdniku

Mamy zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na spektakl

„Królowa Dobrych Serc”

w wykonaniu grupy teatralnej naszego przedszkola

„Przedszkolak w roli głównej”

rozpoczynający 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!!!

Start 09.01.2020 godz. 15.30!!!

Znalezione obrazy dla zapytania święta życzenia

gallery54b06415a32381.19279912

Serdecznie zapraszamy chętnych Rodziców na zajęcia otwarte, które odbędą się 28 listopada (czwartek) o godzinie 9.00 w naszej sali.

Zapraszamy :)

2aobraz png czekolada chocolate bb66 240512 14

Dnia 29 listopada (piątek) jedziemy do Manufaktury Czekolady w Płocku. Wyjazd o godzinie 9.30. Koszt wycieczki 45 zł (Manufaktura Czekolady + przejazd). Prosimy o wpłaty.

3292 thumb b600

W związku ze Światowym Dniem Pluszowego Misia, który będziemy obchodzić w naszym przedszkolu zachęcamy, aby w tym dniu, tj. 25 listopada (poniedziałek) dzieci przyniosły do przedszkola swojego ulubionego misia.

ipcadboard

Serdecznie zapraszamy na Spotkanie Wigilijne, które odbędzie się   11 grudnia 2019 o godzinie 10.00

na sali gimnastycznej.

Zapraszamy :)

Bez tytułu Copy11

Dnia 20 listopada o godzinie 16.00 odbędzie się zebranie z rodzicami. Spotykamy się w naszej sali.

Serdecznie zapraszamy :)

Znalezione obrazy dla zapytania zajęcia otwarte dla rodziców

Znalezione obrazy dla zapytania BAL DYNI GIF

KONKURS GRUPOWY

ZWARIOWANA DYNIA:)

Podobny obraz

Kochani rodzice zachęcamy państwa do wzięcia udziału w konkursie grupowym na

Zwariowaną Dynie:)

Dynie dostarczamy do 28.10.2019 (poniedziałek)

do naszej sali:)

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na balu dyni 29.10.2019:) Zachęcamy do udziału:)

Liczymy na państwa kreatywność i zaangażowanie:)

Znalezione obrazy dla zapytania DZIEŃ KSIĄŻKI

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ROZICÓW DO WZIĘCIA UDZIAŁU W DNIU KSIĄŻKI - KAŻDY PIĄTEK:)

Chętnych rodziców zapraszamy do współnego czytania:)

Znalezione obrazy dla zapytania wycieczka do teatru GIF

WYCIECZKA DO TEATRU:)

Znalezione obrazy dla zapytania PINOKIO

DNIA 24.10.2019 (czwartek) O GODZ. 9.30 NASZA GRUPA WYJEŹDŻA NA SPEKTAKL  "PINOKIO"

DO TEATRU DRAMATYCZNEGO W PŁOCKU:)

KOSZT 30zł :)

Znalezione obrazy dla zapytania PIŁKARZ

KOCHANI RODZIECE:)

DNIA 23.10.2019

ODWIEDZI NAS PIŁKARZ WISŁY PŁOCK:)

DZIECI BĘDĄ MIAŁY ZAJĘCIA SPORTOWE:) PROSIMY TEGO DNIA O WYGODNY STRÓJ SPORTOWY:)

wycieczki

Wycieczka do Zakątka Odkrywców odbędzie się we wtorek (01.10.2019). Wyjazd o godzinie 9.00, planowany powrót o godzinie 11.00.

przedszkolak

Dnia 25 września w naszym przedszkolu będziemy świętować

Dzień Przedszkolaka :)

Jeśli pogoda pozwoli będziemy bawić się na boisku przedszkolnym. Prosimy o adekwatny ubiór do pogody.

Serdecznie zapraszamy na zebranie z Rodzicami, które odbędzie się 17 września o godzinie 16.00 w naszej sali.

------------------------------------------------------------------------------

Fragment z opracowanych przez Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku „PROCEDUR BEZPIECZEŃSTWA”

Procedura I DOTYCZY PRZYPROWADZANIA I ODBIERANIA DZIECKA Z PRZEDSZKOLA

1. Rodzice/prawni opiekunowie mają obowiązek przyprowadzać do przedszkola dziecko zdrowe.

Wszelkie dolegliwości dziecka zobowiązani są zgłaszać nauczycielowi i udzielać wyczerpujących informacji na ten temat, a także pozostawać do dyspozycji nauczyciela pod wskazanym numerem telefonu w razie nagłego pogorszenia stanu zdrowia.

• Dzieci z wyraźnymi objawami chorobowymi (np. zakatarzone, przeziębione, kaszlące, z gorączką, wysypką, itp.) nie powinny przebywać w grupie z dziećmi zdrowymi.
  • W stanach infekcji, chorób skórnych, zakaźnych oraz po urazach (złamania, zabiegi chirurgiczne, inne) dzieci nie powinny uczęszczać do przedszkola do czasu całkowitego wyleczenia.
  1. Nauczyciel ma prawo dokonać pomiaru temperatury dziecka, jeśli z jego obserwacji wynika, że dziecko może być chore. W przypadku, kiedy temperatura dziecka wskazuje na stan podgorączkowy lub chorobowy, nauczyciel sygnalizuje rodzicowi konieczność skontrolowania jego stanu zdrowia i podjęcia odpowiednich kroków.
  2. Nauczyciel ma prawo poprosić rodzica/prawnego opiekuna o dostarczenie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do uczęszczania dziecka do przedszkola lub rodzica/prawnego opiekuna, że dziecko jest zdrowe.