chórchór1chór2

bibliotekabiblioteka1biblioteka2biblioteka3biblioteka4biblioteka6biblioteka7biblioteka5

PART 1572436441331PART 1572436457075

koncertkoncert1koncert2koncert3koncert5koncert6

31 października do grupy Żółtej zawitali wspaniali goście - Rodzice. Zajęcia otwarte dla rodziców odbyły się pod hasłem Halloweenowych zabaw w języku angielskim. Oprócz świetnej zabawy w trakcie dyskoteki oraz pokazu mody, rodzice wraz z dziećmi mogli zmierzyć się w rozgrywkach sportowych oraz w zabawie dotyczącej słownictwa w języku angielskim. Nasze Przedszkolaki pochwaliły się swoją wiedzą i wygrały konkurencję! Następnie, rodzice z dziećmi wykonali pracę plastyczną - hallowenowe nietoperze. Dodatkową atrakcją było samodzielne wykonywanie tatuaży! Dziękujemy Rodzicom za przybycie i zaangażowanie w każdą zabawę oraz za świetne stroje! Zapraszamy na kolejne spotkania :-)

otwarte1otwarte2otwarte3otwarte4