Sekretariat przedszkola otwarty jest codziennie tj. od poniedziałku do piątku w

godzinach od 7:30 do 15:30,

o kontakt telefoniczny prosimy także w tych godzinach.

Kompetentna, wykwalifikowana kadra pedagogiczna

Uroczystości pełne radości

Bezpieczny i duży plac zabaw

Uatrakcyjnione, smaczne i zdrowe posiłki

Świetna zabawa

Programy własne i innowacje pedagogiczne

Uprzejmy i przyjazny personel administracyjno – obsługowy

Certyfikat „Przedszkole Wspierające Uzdolnienia”

Historia tworzona od ponad 100 lat

Atrakcyjne sale zabaw

Troskliwa opieka, nauka i wychowanie na najwyższym poziomie

Efektywna współpraca z wieloma instytucjami

Koniecznie Nas odwiedź !!!

Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku im. Kubusia Puchatka i Jego Przyjaciół jest przedszkolem publicznym o charakterze sportowym i prowadzi działalność opiekuńczo – wychowawczą.

Organem prowadzącym jest Gmina Płock, zaś organem sprawującym nadzór pedagogiczny – Mazowieckie Kuratorium Oświaty w Warszawie Delegatura w Płocku.

Przedszkole posiada dwie siedziby.

Główna siedziba Miejskiego Przedszkola Nr 34 to nowo powstały w 2015 roku budynek przy ulicy Harcerskiej 2, na dużym osiedlu Imielnica. Przedszkole przeznaczone jest na ok. 150 dzieci.

W placówce jest 9 oddziałów ogólnodostępnych (grupy: 3-latki, 3-latki - grupa integracyjna, 3- 4- latki , 4 - latki, dwie grupy:  5 - latków, 5 - 6 - latki oraz dwie grupy: 6-latków).

Przedszkole wyposażone jest w:

• 9 sal dydaktycznych,
  • 3 sale terapeutyczne (logopedyczna, psychologiczno – pedagogiczna, sensoryczna),
  • salę taneczną
  • salę komputerową
  • salę gimnastyczną,

Placówka posiada nowoczesny blok żywieniowy, pomieszczenia administracyjne, socjalne i gospodarcze dla pracowników.

Z sal zajęć na parterze znajdują się bezpośrednie wyjścia na tereny zielone i trzy place zabaw, które wyposażone są w dostosowane do wieku dzieci urządzenia do zabaw i małą architekturę.

Na terenie przedszkola znajduje się boisko trawiaste do zespołowych gier sportowych.

Filia Miejskiego Przedszkola Nr 34 mieści się przy ulicy Pocztowej 13, na parterze budynku wielorodzinnego, w pomieszczeniach przystosowanych dla potrzeb wychowania przedszkolnego, na dużym osiedlu Borowiczki.

W przedszkolu są trzy odziały: grupa 3- 4 - latki, 5 - latki oraz grupa 6latków.

Swoją działalność rozpoczęło w 1906 roku, jako placówka powołana do kształcenia i wychowania dzieci pracowników Cukrowni Borowiczki.

Wokół budynku znajduje się pięknych ogród przedszkolny, doposażony w atrakcyjny sprzęt terenowy, ścieżkę zdrowia i mini amfiteatr z prawdziwą drewnianą sceną i ławkami dla widowni.

Infrastruktura placówki jest dobrze dostosowana do jej funkcji. Rozkład i urządzenie poszczególnych pomieszczeń pozwala na właściwe organizowanie pracy.

Dwie sale przedszkolne oraz sala terapeutyczna są wielofunkcyjne, bardzo dobrze wyposażone, posiadające nowoczesne meble, sprzęt, zabawki i kąciki aktywności twórczej, dostosowane do wieku i możliwości rozwojowych dzieci.

W obu siedzibach panuje miła, serdeczna i rodzinna atmosfera. Dziecko traktowane jest ze zrozumieniem, troską oraz życzliwością i sympatią. Dostrzegają to rodzice, dlatego też liczba kandydatów, co roku przewyższa liczbę miejsc.

Zapraszamy do zapoznania z obszerniejszym opisem naszej placówki, który znajduje się w zakładce

Koncepcja Pracy Przedszkola i Statut Miejskiego Przedszkola.