biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Nasze Przedszkole z inicjatywy pani dyrektor Danuty Komosy włączyło się w projekt edukacyjny skierowany do nauczycieli szkół i przedszkoli województwa mazowieckiego "Przedszkole wspierające uzdolnienia". Program realizowały nauczycielki: Maria Białaszek, Agnieszka Wolińska-Stunża oraz Marzena Wrzos przez okres 3 lat.

 

Nauczycielki opracowały program "Do twórczych świat należy", który był realizowany z dziećmi z naszego przedszkola. Podsumowaniem działań związanych z udziałem w projekcie było uzyskanie certyfikatu "Przedszkole wspierające uzdolnienia", który przyznała Komisja Akredytacyjna Projektu Edukacyjnego, w skład której weszli  przedstawiciele MSCDN-u, Organu Prowadzacego oraz Nazdorującego. Jesteśmy dumni z otrzymanego wyróżnienia.

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl