biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

HZD

 

Grupa „Fioletowa” 3-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Anna Gadomska

10.00 – 10.15

lub

14.30 – 14.35

10.00 – 10.15

lub

14.30 – 14.35

Rytmika

Katarzyna Piwońska

10.30 – 10.45

lub

14.45 – 15.00

Zajęcia ruchowe

z elementami jogi

Anna Gadomska

9.00 – 9.15

Grupa „Różowa” 3-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Karolina Osmańska

9.30 – 9.45

lub

14.30 – 14.45

9.30 – 9.45

lub

14.30 – 14.35

Rytmika

Agnieszka Brudzyńska

11.00 – 11.30

Zajęcia ruchowe

z elementami jogi

Anna Gadomska

10.00 – 10.20

lub

14.30 – 14.50

Sensolabki – zajęcia rozwijające zmysły

z elementami eksperymentów

Karolina Osmańska

(IV tydzień miesiąca)      

10.00 – 10.20

lub

14.30 – 14.50

Grupa „Zielona” 3-4-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Marzena   Koziorowska

9.30 – 10.00

9.30 – 10.00

Rytmika

Ewa Korzybska

10.00 – 10.30

Innowacja pedagogiczna „Logoranki”

Marzena Koziorowska

(raz w tygodniu)

7.30 – 8.00

10.00 – 10.20

lub

14.30 – 14.50

Innowacja pedagogiczna

„Mali przyjaciele przyrody”

Kinga Osial

(II i IV tydzień miesiąca)

10.30 – 11.00

Grupa „Biała” 4-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Magdalena Czuchra

11.00 – 11.15 12.30 – 12.45

Koło muzyczno – ruchowe

Agnieszka Lewicka

10.10 – 10.30

lub

12.30 – 12.50

Innowacja pedagogiczna

„Mali przyjaciele przyrody”

Agnieszka Lewicka

(II i IV tydzień miesiąca)

11.00 – 11.30

lub

12.30 – 13.00

Grupa „Żółta” 4-5-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Sylwia Pekról

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

Rytmika

Sylwia Pekról

12.30 – 13.00

Szachy

Grzegorz Potkański

13.30 – 14.00

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Lisowska

Beata Wolf

12.00 – 12.30

Innowacja pedagogiczna

„Mam tę moc” – terapia przez sztukę

Sylwia Pekról

Ewa Korzybska

10.30 – 11.00

Grupa „Pomarańczowa” 5-6-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Alicja Wochowska

10.30 – 11.00

lub

12.30 – 13.00

10.00 – 10.30

lub

13.00 – 13.30

Rytmika

Sylwia Pekról

12.30 – 13.00

Szachy

Grzegorz Potkański

Grupa początkująca

12.00 – 12.30

Grupa zaawansowana

13.00 – 13.30

Religia

Joanna Cierpikowska

13.00 – 13.30 9.30 – 10.00

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Lisowska

Beata Wolf

12.00 – 12.30

Karate

Jan Kłębek

13.00 – 13.30

Kółko komputerowe

Marzena Koziorowska

10.20 – 10.40

Przyjaciele Zippiego

Alicja Wochowska

10.30 – 11.00

lub

12.30 – 13.00

Grupa „Niebieska” 5-6-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Marzena Koziorowska

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

Rytmika

Agnieszka Brudzyńska

10.30 – 11.00

Szachy

Grzegorz Potkański

13.30 – 14.00

Religia

Joanna Cierpikowska

11.00 – 11.30 10.00 – 10.30

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Lisowska

Beata Wolf

12.00 – 12.30

Karate

Jan Kłębek

12.00 – 12.30

Koło komputerowe

Marzena Koziorowska

10.40 – 11.00

Przyjaciele Zippiego

Alicja Wochowska

12.30 – 13.00

Ekoplastyka

Małgorzata Grabowska

(I i III tydzień miesiąca)

12.30 – 13.00

Chrupkowe warsztaty

Małgorzata Grabowska

(II i IV tydzień miesiąca)

12.30 – 13.00

Grupa „Czerwona” 5-6-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Karolina Żółtowska

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

Rytmika

Sylwia Pekról

11.00 – 11.30

Szachy

Grzegorz Potkański

Grupa zaawansowana

12.30 – 13.00

Religia

Joanna Cierpikowska

12.30 – 13.00 12.30 – 13.00

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Lisowska

Beata Wolf

12.00 – 12.30

Koło komputerowe

Marzena Koziorowska

10.40 – 11.00

Przyjaciele Zippiego

Beata Wolf

12.15 – 12.45

Karate

Jan Kłębek

12.30 – 13.00

Tenis stołowy

Magdalena Czuchra

14.20 – 14.50

Badminton

Magdalena Czuchra

15.00 – 15.30

Zuchy

Martyna Nowak

Ewa Korzybska

Beata Wolf

15.00 – 16.00 15.30 – 16.30

Grupa „Błękitna” 6-latki

ul. Harcerska

Zajęcia dodatkowe

(Prowadzący)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Język angielski

Martyna Nowak

Magdalena Czuchra

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

10.00 – 10.30

lub

12.30 – 13.00

Rytmika

Katarzyna Piwońska

12.30 – 13.00

Szachy

Grzegorz Potkański

Grupa zaawansowana

13.00 – 13.30

Grupa początkująca

13.30 – 14.00

Religia

Joanna Cierpikowska

12.00 – 12.30 12.00 – 12.30

Gimnastyka korekcyjna

Katarzyna Lisowska

Beata Wolf

12.00 – 12.30

Koło komputerowe

Marzena Koziorowska

9.40 – 10.20

Karate

Jan Kłębek

13.30 – 14.00

Tenis stołowy

Magdalena Czuchra

15.00 – 15.30

Badminton

Magdalena Czuchra

14.20 – 14.50

Zuchy

Martyna Nowak

Ewa Korzybska

15.00 – 16.00

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl