logopeda 2

Katarzyna Jóźwiak

Logo mowie wiec jestem ver2

DRODZY RODZICE

Wychodząc naprzeciw trosce o Wasze dzieci i jednocześnie realizując Rozporządzenie MEN z dnia 9 sierpnia 2017 r. w sprawie zasad organizacji i udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach, placówkach pod koniec listopada zostało przeprowadzone badanie przesiewowe mowy w grupach 3-latków (różowa, fioletowa).

Miało ono na celu sprawdzenie poprawności wymowy dzieci. W związku z tym nasunęły się pomysły i wnioski, z którymi chciałabym Państwa zapoznać.

Z tej okazji zapraszam Państwa na zebranie, na którym przekaże ogólne informacje dotyczące rozwoju mowy i propozycje zabaw, kształtujących prawidłową wymowę. Zebranie odbędzie się

4 grudnia 2019 roku o godz. 17:00 w sali grupy żółtej.

Katarzyna Jóźwiak

logopeda