biuletyn

godlo

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

ZAJECIA DODATKOWE

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

GRUPA 3-LATKÓW FIOLETOWA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

11.00-11.30

Kółko muzyczne

(Katarzyna Piwońska)

WTOREK

11.00-11.15/

14.30-14.45

Język angielski

(Martyna Nowak)

CZWARTEK

11.00-11.15/

14.30-14.45

Język angielski

(Martyna Nowak)

GRUPA 3-4-LATKÓW SREBRNA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

10.30-11.00

Kółko muzyczne

(Katarzyna Piwońska)

WTOREK

11.15-11.30/

14.30-14.45

Język angielski

(Martyna Solak)

CZWARTEK

11.15-11.30/

14.30-14.45

Język angielski

(Martyna Solak)

GRUPA 4-LATKÓW ZIELONA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

12.00-12.15/

11.00-11.15

Język angielski

(Alicja Wochowska)

WTOREK

12.30-13.00

Origami „W papierowym świecie”

(Dorota Chrobocińska

ŚRODA

12.00-12.15/

11.00-11.15

Język angielski

(Alicja Wochowska)

CZWARTEK

11.00-11.30/

12.30-13.00

Rytmika

(Agnieszka Brudzyńska)

GRUPA 4-LATKÓW BIAŁA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

10.00-10.15/

12.30-12.45

Język angielski

(Agnieszka Bąblewska)

11.00-11.30/

12.30-13.00

Rytmika

(Agnieszka Brudzyńska)

WTOREK

13.00-13.30

Origami „W papierowym świecie”

(Dorota Chrobocińska)

ŚRODA

10.00-10.15/

12.30-12.45

Język angielski

(Agnieszka Bąblewska)

GRUPA 5-LATKÓW NIEBIESKA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

11.00-11.30/

12.30-13.00

Język angielski

(Karolina Osmańska)

11.00-11.30

Gimnastyka korekcyjna

(Katarzyna Lisowska)

WTOREK

9.30-10.00

Religia

(Siostra Gertruda)

ŚRODA

11.00-11.30/

12.30-13.00

Język angielski

(Karolina Osmańska)

10.30-11.00/

13.00-13.30

Rytmika

(Agnieszka Brudzyńska)

CZWARTEK

9.30-10.00

Religia

(Siostra Gertruda)

15.00-15.30/

15.30-16.00

Kółko komputerowe

(Katarzyna Ostrowska)

GRUPA 5-LATKÓW ŻÓŁTA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

15.00-15.30/

15.30-16.00

Kółko komputerowe

(Joanna Kalinowska)

10.00-10.40

Kółko podróżnicze

(Katarzyna Ostrowska)

WTOREK

10.00-10.30

Religia

(Siostra Gertruda)

ŚRODA

10.30-11.00/

12.00-12.30

Język angielski

(Joanna Kalinowska)

CZWARTEK

10.00-10.30

Religia

(Siostra Gertruda)

PIĄTEK

10.30-11.00/

12.00-12.30

Język angielski

(Joanna Kalinowska)

GRUPA 6-LATKÓW BŁĘKITNA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

10.00-10.40

Kółko podróżnicze

(Katarzyna Lisowska)

11.00-11.30

Gimnastyka korekcyjna

(Katarzyna Lisowska)

12.30-13.00

Język angielski

(Marzena Wrzos)

13.00-13.30

Zajęcia sportowe

(Martyna Solak)

16.00-18.00

Zuchy

(Marzena Wrzos i Martyna Nowak)

WTOREK

10.30-11.00

Religia

(Siostra Gertruda)

ŚRODA

11.00-11.30

Język angielski

(Marzena Wrzos)

15.00-15.30

Mini Cheerleders

(Marta Markiewicz)

CZWARTEK

10.30-11.00

Religia

(Siostra Gertruda)

PIĄTEK

11.00-11.30/

12.30-13.00

Kółko czytelnicze

(Katarzyna Lisowska)

GRUPA 5-6-LATKÓW CZERWONA

UL. HARCERSKA

PONIEDZIAŁEK

11.00-11.30

Gimnastyka korekcyjna

(Katarzyna Lisowska)

13.30-14.00

Zajęcia sportowe

(Martyna Solak)

WTOREK

11.00-11.30

Religia

(Siostra Gertruda)

ŚRODA

11.00-11.30/

14.30-15.00

Język angielski

(Martyna Solak)

15.00-15.30

Mini Cheerleders

(Marta Markiewicz)

CZWARTEK

11.00-11.30

Religia

(Siostra Gertruda)

PIĄTEK

11.00-11.30/

14.30-15.00

Język angielski

(Martyna Solak)

LOGOPEDA

WTOREK

8.00-11.30

Ul. Harcerska

ŚRODA

9.30-11.30

Ul. Pocztowa

12.00-14.00

Ul. Harcerska

CZWARTEK

8.00-11.30

Ul. Harcerska

PIĄTEK

9.00-11.00

Ul. Harcerska

PSYCHOLOG

WTOREK

8.00-11.30

Ul. Harcerska

ŚRODA

8.00-11.30

Ul. Harcerska

CZWARTEK

8.00-12.00

Ul. Pocztow

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl