Znak

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIE!!! UPRZEJMIE INFORMUJEMY, ŻE W DNIACH 16.11 – 19.11.2020R PRZEDSZKOLE PRZY UL. POCZTOWEJ 13 BĘDZIE NIECZYNNE Z POWODU KWARANTANNY. ZA WSZELKIE UTRUDNIENIA SEDRECZNIE PRZEPRASZAMY. WSZYSTKIM ŻYCZYMY ZDROWIA I WYTRWAŁOŚCI.

KWARANTANNA

UWAGA!!! DRODZY RODZICE! UPRZEJMIE PROSIMY O POZOSTAWIENIE DZIECI W DOMACH W DNIACH OD 14.11 – 19.11.2020R. WŁĄCZNIE W ZWIAZKU Z KWARANTANNĄ. STWIERDZONO COVID-19 U JEDNEGO Z PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA.

Prośba o odbieranie dzieci

Drodzy RodziceZwracam się z uprzejmą prośbą (w miarę możliwości) o odbieranie dziecido godz. 16.00.Braki kadrowe zmuszają mnie o skierowanie do Państwa powyższej prośby. Dyrektor Przedszkola Danuta Komosa

• STRAŻ POŻARNA_1
  • Sale