biuletyn

godlo

Kubuś Puchatek

 

 

 

 

Kubuś Puchatek

Aktualności

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
Poprzedni Następny

Uwaga

         NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA ROK 2018/2019     wszelkie informacje dotyczące naboru znajdują się w zakładce   STREFA RODZICA  - REKRUTACJA   Zapraszamy!      

akcja!

akcja!

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców do wzięcia udziału w Zbiórce Charytatywnej na rzecz Płockiego Hospicjum. Otwórzmy serca dla potrzebujących. Podzielmy się środkami higienicznymi i środkami czystości / mile widziana pościel, którą można prać w pralni i maglować/ Zbiórka będzie trwała do 16.03. 18r. /piątek/ Serdecznie zapraszamy do wykonania wspólnie z dzieckiem „ Najpiękniejszej Kartki Wielkanocnej z życzeniami” Kartki zostaną przekazane podopiecznym płockiego hospicjum w dniu 23.03.18r.

POMOC DLA MARCELA !

POMOC DLA MARCELA !

       

Drodzy rodzice

Drodzy rodzice

    Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału we wspólnej zabawie pt. " Karnawałowa Foto Budka". Zabawa będzie polegała, na wykonaniu zabawnych zdjęć dziecka i przesłaniu ich na adres mailowy: kate130@onet.pl. Najciekawsze zdjęcia będą zamieszczone na stronie internetowej naszego przedszkola.

WOŚP podsumowanie

WOŚP podsumowanie

7,509,93 zł Dziękujemy Kochani Rodzice Znów pobiliśmy rekord, dzięki waszemu ogromnemu zaangażowaniu!!! Szczególne podziękowania dla: Udział w bajce „Zabawa w śpiącą Królewnę” przygotowana przez Rodziców NARRATOR-ANNA ADAMKOWSKA, KRÓLOWA-IZABELA ZALAS, KRÓL –ANNA PIECHNA, KRÓLEWNA-MAGADLENA JARZYNA, KRÓLEWICZ –ARKADIUSZ PRÓCHYŃSKI NIANIA-KAROLINA BIAŁECKA WRÓŻKI-MAGDALENA KASZTELAN, MAGDALENA PRACZ, DĄBKOWSKA IWONA, KWIECIEŃ BARBARA, NIESIOBĘDZKA JOANNA, MAŁGORZTA KOLCZYŃSKA, PASTUSZKOWIE –MARCIN DĄDALSKI, JANUSZ KOLCZYŃSKI, ARKADIUSZ RPÓCHYŃSKI, RYCERZE-ANDRZEJ GRABOWSKI, RAFAŁ JANNIAK, DAWID JAKOWSKI, BARTOSZ BURACZYŃSKI Kąciki fryzjerski; Zaangażowana od lat Pani Marta Próchyńska, Andżelika Żórańska,Aldona Jaroszewska, Rodzicom z grupy ZIELONEJ za zakup artykułów fryzjerskich Malowanie buzi; Aneta Kolczyńska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz Anna Adamkowska zakup farb i kredek do malowania buzi Natalia Więcek zakup farb i kredek do malowania buzi Kawiarenka; Elżbieta Jarzyna, Magdalena Kołodziejska, Magdalena Studzińska, Monika Fabisiak, Paulina Więcek-Dziewulak, Marta Czupryńska, Katarzyna Gnat, Katarzyna Wieszczyńska, Magdalena Dziedzicka, Iwona Brudzyńska, Monika Więcek, Barbara Sporczyk, Magdalena Strusińska, Katarzyna Jakowska, Aneta Kolczyńska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz, Katarzyna Banaś, Monika Sapińska, Barbara Kwiecień, Ada Śliwkowska, Anna Gmurczyk, Anna Kulińska, Katarzyna Weręgowska, Agata Krusińska, Paulina Buraczyńska, Patrycja Piusik,Justyna Posiadeł, Luiza Ciesielska, Magdalena Woźniak-Amroziewicz, Elżbieta Główka, Monika Jankowska, Magdalena Kasztelan, Katarzyna Cholewińska-Ławczyńska, Agnieszka Żaglewska,Małgorzata Wysocka, Dorota i Mariusz Sałacińscy WIELKA LICYTACJA; Tomasz Marciniak, Paweł Sokolnicki, Bogumiła Paradowska,Anna Gmurczyk, Andrzej Grabowski, Państwo Stafirscy, Państwo Strzemieczni, Paulina Więcek-Dziewulak, Agata Krusińska, Bartosz Buraczyński, Tomasz Pietrzak,Anna Jankowska, Janusz Kruk, Tomasz i Dominika Nowaccy, Anna Wiktorzak, Arkadiusz Zieliński, Adrian Mordziński, Marcin Dądalski, Małgorzata Wolińska ŚWIATEŁKO DO NIEBA; Elżbieta i Paweł Jarzyna, Magdalena i Piotr Jarzyna, Marcin Wierzchowski, Aleksandra Dolman-Machowska,, Wioletta Gierzyńska, Przemysław i Joanna Janiszewscy, Kolczyński Michał, Wiśniewski Tomasz, Rodzice grupy Niebieskiej, Joanna Niesiobędzka, Katarzyna Gnat, Stanisław śliwiński, Małgorzata Konopska, Anna Gmurczyk, WSZYSTKIM PRACOWNIKOM NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!! SIE MA! Do zobaczenia za rok

Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opi…

Rodzice Został opracowany Mazowiecki Informator dla Rodziców i Opiekunów Dziecka z niepełnosprawnością.W/w publikacja skierowana jest do rodziców dowiadujących się o urodzeniu dziecka u którego stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie, albo nieuleczalną chorobę zagrażającą życiu. Również do opiekunów wychowujących już dziecko szczególnej troski wymagające specjalistycznej opieki i wsparcia. W opracowaniu zamieszczone zostały wskazówki dotyczące opieki medycznej, psychologicznej, wczesnego wspomagania rozwoju i edukacji dziecka jak i zasad orzekania o niepełnosprawności, w tym zakres pomocy socjalnej w postaci świadczeń, ulg i uprawnień zagwarantowanych przez Państwo. Informator dostępny jest w wersji elektronicznej na stronie www.mazowiecki.pl w zakładce dla klienta, Zdrowie/Opieka nad matką i dzieckiem.

Uwaga

Uwaga

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

Nowa akcja w przedszkolu

Nowa akcja w przedszkolu

Akcja Góra Grosza organizowana jest w dniach od 27.11.2017 do 2.01.2018 r. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna "Góra Grosza", może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych. Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w zbiórce monet.    Gorąco zapraszamy do włączenia się w zbiórkę i w tym roku.    

Drodzy rodzice !

    28 listopada - dzień brązowy Temat przewodni: „Czekoladowo - brązowo” Tego dnia prosimy wszystkich rodziców o przygotowanie dzieciom elementów stroju w kolorze brązowym    

Odzyskać więzi

Odzyskać więzi

ZAPROSZENIE Szanowni Państwo, na prośbę Rzecznika Osób Niepełnosprawnych informuję, że w ramach obchodów Światowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, w dniu 2 grudnia 2017 roku od godziny 13.00, Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem "Odzyskać Więzi" zaprasza rodziców i opiekunów dzieci z autyzmem lub podejrzeniem autyzmu na dzień otwarty.       Spotkanie odbędzie się w siedzibie stowarzyszenia przy ul. 3 maja 18, lok. 204. Na rodziców czekać będą terapeuci osób z autyzmem, którzy odpowiedzą na nurtujące pytania, np "czy moje dziecko ma autyzm?" oraz wiele innych. Organizatorzy proszą o telefoniczne zgłoszenia na nr tel: 24 231 38 50. Kierownik Oddziału Edukacji Aleksandra Jadczak

Najnowsze zdjęcia

 • bieg_2
 • poczt el_1

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym przedszkolu
zapisz się na naszą listę mailingową.

Wszelkie prawa zastrzeżone © Miejskie Przedszkole nr 34 w Płocku.  Projekt i wykonanie: Hedea.pl